На розгляд парламенту, окрім урядового законопроекту про регулювання азартних ігор, вже затверджено альтернативний законопроект, тексту якого ще навіть не існує. Про це повідомив експерт Українського аналітичного центру Борис Кушнірук.
Незважаючи на легалізацію азартних ігор в Україні, сірий сегмент цієї сфери все ж буде продовжувати працювати. Безумовно, його масштаби зменшаться, але за більш ніж 10 років роботи в тіні і вибудовування відповідних схем, які об\'єднують велику кількість зацікавлених осіб, потрібна планомірна робота держави в боротьбі з цим негативним явищем.
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні будуть легалізовані азартні ігри. Про це він заявив на бізнес-форумі у Туреччині, повідомляє кореспондент РБК-Україна.
Новина доповнюється...
КИЇВ. 3 серпня. УНН. Солом\'янське управління столичної поліції розслідує кримінальне провадження за фактом проведення незаконних азартних ігор, організованих вихідцями з Донецька, передає УНН з посиланням на матеріали...
КИЇВ. 4 листопада. УНН. Робоча група по азартним іграм обговорила проект постанови, що врегулює види діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор на території України. Про це у своєму Telegram-каналі написав міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов, передає УНН.
КИЇВ. 20 червня. УНН. В Україні заборона для дорослої людини вільно розпоряджатись своїм майном, як-от грати в легальні азартні ігри, має бути скасована. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з бізнес-спільнотою, передає кореспондент УНН.
Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами.
КИЇВ. 19 грудня. УНН. Голова ВРУ Дмитро Разумков оголосив про завершення ранкового засідання, розпочавши розгляд законопроектів, що стосуються державного регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор, передає кореспондент УНН.
Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав указ \"Про вдосконалення правового регулювання грального бізнесу\", яким збільшено віковий ценз для відвідування гральних закладів з 18 до 21 року.
В урядовому законопроекті про легалізацію азартних ігор передбачається монополія ринку та лише 3 млрд надходжень у бюджет щороку. Проте у альтернативному законопроекті №2285-2 ця сума складає не менше ніж 9 мільярдів на початку роботи ринку і 40 мільярдів гривень на рік, коли ігорний бізнес запрацює в повній мірі. Про це йдеться у статті “Легалізація грального бізнесу: скільки отримає бюджет і...
У Косово заборонили всі азартні ігри протягом наступного десятиліття з метою припинення злочинності після вбивства двох співробітників казино, повідомляє The Guardian.