Унікальний пристрій розробили вчені з Австралії. Воно стане значним кроком вперед у напрямку біомедичних технологій та інтелектуальної робототехніки наступного покоління.
Спочатку роботам належало пізнати всі деталі стільця. Потім вони планували рухи так, щоб уникнути зіткнень, і визначали, з якою силою потрібно виробляти кожен рух у зборі.
В ході навчання дослідники завантажили в нейромережу дані про 5 тис. молекул, що провокують різні запахи. Кожна була позначена коментарем - наприклад, викликає \"маслянистий\", \"тропічний\" і \"слабкий\" запах.
КИЇВ. 14 лютого. УНН. Інженери з Массачусетського технологічного інституту створили Штучний інтелект (ШІ), який автоматично виправляє застарілі статті у Wikipedia. Про це йдеться в повідомленні на сайті інституту, передає УНН.
Розробники з підрозділу Google DeepMind, спільно з фахівцями Університетського коледжу Лондона і медичного закладу Moorfields Eye Hospital створили систему, яка здатна автоматично розпізнати та призначили лікування для понад 50 розповсюджених захворювань...
Інженери компанії JSK спільно з співробітниками Токійського університету змогли навчити людиноподібного робота керувати автомобілем, що було продемонстровано під час спеціального експерименту.
Перша версія двоногого робота Digit була представлена на початку поточного року; тепер же компанія Agility Robotics презентувала другу версію - v2, яка отримала кілька нових здібностей.
Компанія Boston Dynamics показала нову версію свого робота Handle, обладнаного колесами замість ніг. Ці роботи призначені для вантажних робіт на промислових об\'єктах.