Дослідники навчили штучний інтелект виправляти застарілі статті на Wikipedia
2020-02-14 08:01
КИЇВ. 14 лютого. УНН. Інженери з Массачусетського технологічного інституту створили Штучний інтелект (ШІ), який автоматично виправляє застарілі статті у Wikipedia. Про це йдеться в повідомленні на сайті інституту, передає УНН.
Одна з причин, чому Wikipedia настільки успішна, полягає в тому, що вона значною мірою спирається на внесок користувачів. Це дозволило платформі рости і наповнюватися всілякими статтями і контентом.
Розробники з підрозділу Google DeepMind, спільно з фахівцями Університетського коледжу Лондона і медичного закладу Moorfields Eye Hospital створили систему, яка здатна автоматично розпізнати та призначили лікування для понад 50 розповсюджених захворювань...
Вчені з Інституту Генріха Герца при товаристві Фраунгофера та Університетського госпіталю Шлезвіг-Гольштейн створили штучний інтелект, який здатен визначати інфаркт міокарда за ЕКГ пацієнта.
Дослідники Вашингтонського університету в Сієтлі зібрали набір даних про поведінку собак, аби навчити штучний інтелект передбачувати типові дії тварин.
Одна з головних проблем пандемії коронавірусу – виявлення носіїв інфекції, у яких відсутні симптоми. Дослідники Массачусетського технологічного інституту розробили метод діагностики за допомогою штучного інтелекту, який визначає носіїв вірусу по кашлю з точністю 97 %.
Компанія DeepMind розробила алгоритм, який орієнтується в просторі за допомогою штучного аналога нейронів у вигляді решітки, що відповідає принципам роботи людського мозку.
Вчені з Університету технологій в китайському місті Ухань на основі штучного інтелекту розробили метод розпізнавання людських рухів з використанням звукових хвиль.
Стартап Papercup пропонує знизити витрати виробників відеоконтенту на перекладачів і акторів дубляжу та пропонує технологію на базі штучного інтелекту для швидкого перекладу відеороликів.