Джіро д'Італія. 2 етап. Уліссі виграв спринт, українець став 101-м

2020-10-04 18:30
Італійський гонщик Дієго Уліссі виграв другий етап знаменитої велобагатоденки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Слідом за ним на фініші розташувалися Петер Саган та Міккель Хоноре, а наш Марк Падун став 101-м.У генеральному заліку трійка лідерів не змінилася: Філіппо Ганна, Жоау Алмейда та Герейнт Томас. Етап 2Алькамо - Агрідженто149 км1. Дієго Уліссі (Італія, UAE-Team Emirates) - 3.24,582. Петер Саган (Словаччина, BORA - hansgrohe) - той же час3. Міккель Фроліх Хоноре (Данія, Deceuninck - Quick Step)4. Майкл Меттьюс (Австралія, Sunweb) - 0,055. Лука Ваккерманн (Італія, Vini Zabu - KTM)...101. Марк Падун (Україна, Bahrain McLaren) - 2,37Загальний залік1. Філіппо Ганна (Італія, INEOS) - 3.40,272. Жоау Алмейда (Португалія, Deceuninck - Quick Step) - 0,223. Герейнт Томас (Великобританія, INEOS Grenadiers) - 0,234. Тобіас Фосс (Норвегія, Jumbo-Visma) - 0,315. Йозеф Черни (Чехія, CCC) - 0,36...101. Марк Падун (Україна, Bahrain McLaren) - 4,43ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джіро д\'Італія. Італієць Ганна виграв перший етап, українець посів 132-ге місцеСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!