Джіро д'Італія. Італієць Ганна виграв перший етап, українець посів 132-ге місце

2020-10-03 22:00
З гонки з роздільним стартом в Італії стартувала легендарна велобагатоденка Джіро д\'Італія. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Розділку, яка відбулась в місті Палермо виграв гонщик італієць Філіппо Ганна з команди \"Ineos\", який і став лідером загального заліку.Український велогонщик Марк Падун програв лідеру 2 хвилини та 11 секунд і розташувався на 132-му місці.

⏱️ Monreale - Palermo - ITT @TISSOT📊 Final classification | Classifica finale1⃣🌈 @GannaFilippo 🇮🇹 (@INEOSGrenadiers) 15'24"2⃣@JooAlmeida98 🇵🇹 (@deceuninck_qst) +22"3⃣@mikkelbbjerg 🇩🇰 (@TeamUAEAbuDhabi) +22"🚴‍♂️@GannaFilippo wears his first Maglia Rosa#Giro pic.twitter.com/j0WcB9gkLg

— Giro d'Italia (@giroditalia) October 3, 2020 Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!