Два роботи, обладнані силіконовими \"клешнею\" і \"рукавичкою\" розпізнають предмети майже зі стовідсотковою точністю. Один з роботів навчився брати тендітні речі, не пошкодивши їх.
Команда вчених з Австралійського національного університету (ANU) зробила значний прорив в галузі гідрогелей, створивши новий желеподібний матеріал, який може відновлюватися подібно до шкіри.
Спочатку роботам належало пізнати всі деталі стільця. Потім вони планували рухи так, щоб уникнути зіткнень, і визначали, з якою силою потрібно виробляти кожен рух у зборі.
Дослідники вивчають можливість, щоб навчити роботів і штучний інтелект розмножуватися. Результати показали, що таке «потомство» може успадкувати код обох батьків – подібно до того, як передається генетична інформація при біологічному розмноженні.
Чи можна друкувати водою? Здавалося б, дивне запитання: звісно, ні, адже, на перший погляд, в жодному з трьох агрегатних станів вода непридатна для друку, так і який у цьому сенс? Проте вчені з Національної лабораторії імені Лоуренса в Берклі не тільки знайшли спосіб втілити на перший погляд божевільну затію, але і погрожують зробити за допомогою свого винаходу справжню революцію в електроніці,...
Дослідження британської служби статистики (ONS) одне з наймасштабніших в цій сфері. Перспективи автоматизації обмежені, хоча вона і стосуватиметься мільйонів, порахували фахівці.