КИЇВ. 3 липня. УНН. Уряд знаходиться у процесі макроекономічного планування на 2021 рік. Чітко враховані соціальні зобов’язання перед українськими громадянами та перед міжнародними та внутрішніми партнерами. Про це під час години запитань до уряду у парламенті повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 5 травня. УНН. Особливості формування імунітету до COVID-19 наразі ще тільки вивчаються, проте, якщо людина перенесла клінічну форму хвороби, то у неї будуть формуватись антитіла. Про це сказала лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі ток-шоу “19:00” Анастасії Дайнод і Ростислава Сухачова в ефірі телеканалу ZiK, передає УНН.
Прем\'єр повідомив, що всі три роки у нього були конфлікти з колишнім президентом. \"У нас різні принципи і різні підходи. І так було завжди\", заявив Гройсман.
КИЇВ. 20 травня. УНН. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, чим адаптивний карантин відмінний від того, що був раніше. Йдеться про ситуацію з захворюваністю в регіонах та дотримання певних ознак. Про це він сказав під час брифінгу після засідання уряду, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 6 січня. УНН. Це перший Томос, підписаний в прямому ефірі, вперше у документі згадано прізвище президента країни, чітко прописано правило церковної апеляції, а також заборона мати парафії за кордонами України. Про такі відмінності українського Томосу журналісту УНН розповів релігієзнавець Дмитро...
КИЇВ. 21 лютого. УНН. Завтра, 22 лютого, відбудеться перший, історичний матч УПЛ з використанням системи VAR. Поєдинок стане особливим ще тому, що його відвідають діти. Про це на своїй сторінці у Facebook написав президент УАФ Андрій Павелко, передає УНН.
КИЇВ. 2 липня. УНН. Професіоналізм співробітників і вдале місце розташування - важливі, але далеко не єдині фактори, що впливають на успішність роботи відділу продажів забудовника. Про особливості роботи відділів продажів ХК \"Київміськбуд\" розповіла директор Департаменту продажів і маркетингу Тетяна Маркова, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу компанії.
КИЇВ. 25 червня. УНН. Дніпровський районний суд Києва застосував спецконфіскацію з подальшим зарахуванням до бюджету понад 8 млн гривень, виручених під час реалізації конфіскованого майна. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.
КИЇВ. 15 лютого. УНН. Апеляційний суд Черкаської області ухвалив рішення про зарахування до державного бюджету в порядку спецконфіскації 1 млрд 478 млн грн. Про це повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко у Facebook, передає...
КИЇВ. 7 квітня. УНН. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, як зміняться акценти для в бюджеті на 2020 рік для забезпечення основних потреб в умовах пандемії через COVID-19. Про це він сказав на своєму Telegram-каналі, передає УНН.
КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Епідеміолог, доктор медичних наук Михайло Фаворов в ефірі програми “Право на владу” розповів про особливості розробки української вакцини проти коронавірусу, повідомляє УНН.
КИЇВ. 5 квітня. УНН. Апартаменти не новий, але такий, що отримав несподівану популярність в Україні, вид нерухомості, головна відмінність якого від квартири - юридичний статус. Про особливості цього виду нерухомості УНН розповіли в прес-службі ХК \"Київміськбуд\".
У Міністерстві освіти представили сучасні меблі, обладнання та повністю інноваційні рішення для освітнього простору. Школярам запропонують нові меблі та обладнання.
На жаль, наразі пенсії в Україні ще не досягнули справедливого рівня, однак уряд уже ступив на потрібний шлях. З 1 квітня відбувається автоматичне підвищення виплат, відбувається детінізація ринку праці.
КИЇВ. 23 квітня. УНН. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі програми “Свобода слова” розповів, що мав телефонну розмову з новообраним президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє УНН.