У понеділок на валютний ринок істотно впливатимуть два фактори - завершення днів бюджетних платежів у клієнтів і проведення завтра нового аукціону Мінфіну України з розміщення ОВДП.
Після триденних вихідних валютний ринок досить швидко увійшов в звичайний діловий ритм. За спостереженнями учасників торгів - вівторок не став переломним днем за обсягами операцій на міжбанку, але і \"млявості і розхитування\" особливого не було.
Середа на валютному міжбанку обіцяє бути дуже цікавою і динамічною. Основними драйверами ринку будуть: необхідність розрахунків клієнтів за ОВДП, куплені вчора на аукціоні Мінфіну України; виплати відшкодувань ПДВ експортерам; наближення кінця місяця і довгих вихідних.
Карантин став унікальним явищем для всього світу, в тому числі і для України. Багато хто говорить, що після карантину світ вже не буде колишнім, адже зміниться безліч звичних процесів. Журналісти вирішили дізнатися думку політологів, економістів, продюсерів і представників IT-індустрії.
Українська гривня увійшла в період стабільності, незважаючи на коронакризу. Експерти кажуть, що найближчим часом значні коливання гривні не загрожують.
У березні, за прогнозами аналітиків, курс гривні до долара США у березні буде коливатися в діапазоні 26,75–27,75 грн. за «зелений». Курс продажу євро/гривня складе 30,5–32 грн. за євро.
Кінець липня на валютному ринку України буде напруженим - усі намагаються вгадати, чи наважиться Нацбанк відпустити курс. Чому курс долара може зрости до 40 грн, які на це є причини - в матеріалі ТСН.ua