КИЇВ. 11 березня. УНН. Світова організація торгівлі (СОТ) прогнозує уповільнення зростання світової торгівлі послугами в січні — березні. Як наголошується в опублікованій в середу у Женеві доповіді СОТ, темпи приросту будуть нижче, ніж у вересні 2019 року, і слід очікувати подальшого зниження показників через спалах коронавірусу, пише УНН.
Всесвітня торгова організація (СОТ) більш ніж удвічі погіршила прогноз щодо зростання обсягів світової торгівлі в поточному році - до 1,2% з квітневих 2,6%.
Показник торгівлі товарами Світової організації торгівлі (СОТ) впав до найнижчого рівня з моменту початку його розрахунків. Індекс, запущений в липні 2016 року, знизився до 87,6. У лютому цей показник становив 95,5, пише Reuters.
Світова організація торгівлі (СОТ) повідомила у вівторок, що обсяг світової торгівлі товарами в цьому році через пандемію коронавірусу, ймовірно, скоротиться не так сильно, як при найгіршому сценарії розвитку подій, проте очікуване зростання в 2021 році може не виправдати очікувань.
КИЇВ. 2 вересня. УНН. Міжнародний валютний фонд готовий скоротити свій прогноз щодо світового економічного зростання. Про це попереджає директорка-розпорядниця МВФ Крістін Лагард, на думку якої, світові торговельні війни та жорсткі умови кредитування погіршують перспективи, передає УНН з посиланням...
КИЇВ. 20 грудня. УНН. У третьому кварталі 2020 року обсяги світової торгівлі товарами відновилися після глибокого спаду в другому кварталі, викликаного кризою COVID-19. Зростання в третьому кварталі допомогло обмежити скорочення світової торгівлі з початку року. Про це з посиланням на статистичні дані повідомили в Світовій організації торгівлі, передає УНН.
КИЇВ. 13 лютого. УНН. Глава Банку Англії Марк Карні попередив, що умови, на яких Велика Британія вийде зі складу ЄС, “стануть лакмусовим папірцем” стану світової торгівлі. Про це глава установи, що виконує функції центрального банку, заявив у вівторок на конференції в британській столиці, інформує...
До кінця 2020 року на динаміку інфляції впливатиме посилення ролі кредитного каналу емісії грошей. Цей механізм буде використовуватися для підтримання бізнесу та запровадження антикризових заходів.
У серпні фактична споживча інфляція (2,5%) залишалася нижчою за цільовий діапазон Національного банку 5% ± 1 в.п, Однак із пожвавленням споживчого попиту та економічної активності на тлі низької бази порівняння минулого року очікується, що вона повернеться у межі цільового діапазону до кінця року.