КИЇВ. 11 березня. УНН. Світова організація торгівлі (СОТ) прогнозує уповільнення зростання світової торгівлі послугами в січні — березні. Як наголошується в опублікованій в середу у Женеві доповіді СОТ, темпи приросту будуть нижче, ніж у вересні 2019 року, і слід очікувати подальшого зниження показників через спалах коронавірусу, пише УНН.
КИЇВ. 20 грудня. УНН. У третьому кварталі 2020 року обсяги світової торгівлі товарами відновилися після глибокого спаду в другому кварталі, викликаного кризою COVID-19. Зростання в третьому кварталі допомогло обмежити скорочення світової торгівлі з початку року. Про це з посиланням на статистичні дані повідомили в Світовій організації торгівлі, передає УНН.
Показник торгівлі товарами Світової організації торгівлі (СОТ) впав до найнижчого рівня з моменту початку його розрахунків. Індекс, запущений в липні 2016 року, знизився до 87,6. У лютому цей показник становив 95,5, пише Reuters.
Світова організація торгівлі (СОТ) повідомила у вівторок, що обсяг світової торгівлі товарами в цьому році через пандемію коронавірусу, ймовірно, скоротиться не так сильно, як при найгіршому сценарії розвитку подій, проте очікуване зростання в 2021 році може не виправдати очікувань.
КИЇВ. 8 квітня. УНН. Товарообіг в цьому році скоротиться більш різко, ніж під час світової фінансової кризи десятиліття назад, а потім в 2021 році відновиться, коли пандемія COVID-19 відступить - якщо країни будуть працювати разом. Такий прогноз сьогодні зробила Світова організація торгівлі, передає УНН з посиланням на Reuters.
Всесвітня торгова організація (СОТ) більш ніж удвічі погіршила прогноз щодо зростання обсягів світової торгівлі в поточному році - до 1,2% з квітневих 2,6%.
У четвертому кварталі минулого року темпи зростання економіки сповільнилися, причиною чого стали зниження промисловості і нетипові терміни збору врожаю.
Нинішня пандемія коронавірусу може призвести до голоду \"біблійних масштабів\". Про це в інтерв'ю The Guardian розповів директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Девід
За його словами, пандемія найбільш сильно вдарить по країнах, що розвиваються, так як їх системи охорони здоров'я можуть не впоратися з ситуацією, а економічна катастрофа призведе до величезного навантаження...