Чи розроблені у короткі строки вакцини справді є безпечними? Якими можуть бути побічні ефекти щеплення? Яка різниця між вакцинами від різних виробників? Відповіді на ці запитання - в огляді DW.
65% українців готові прищепитися новою вакциною від COVID-19, якби вона стала загальнодоступною і вважалася безпечною і ефективною, свідчать результати нового глобального вивчення ставлення до коронавірусної кризи, проведеного Міжнародною асоціацією Ґеллапа.
Уряд України планує закупити успішно випробувану та зареєстровану вакцину від COVID-19. Кого з українців планують вакцинувати в першу чергу? І чи є готовність з боку населення до такого щеплення?
КИЇВ. 12 лютого. УНН. В Україні переважна більшість людей готові вакцинуватися проти COVID-19, загалом таку ж готовність висловлюють понад дві третини людей у всьому світі. Про це повідомив Фонд “Демократичні ініціативи”, який провів опитування спільно з Київським міжнародним інститутом соціології та Міжнародне опитування Геллап, передає УНН.
КИЇВ. 3 грудня. УНН. Колишні президенти Сполучених Штатів Америки - Барак Обама, Джордж Буш та Білл Клінтон - згодилися публічно зробити щеплення від COVID-19 для її популяризації. Про це повідомляє УНН з посиланням на CNN.
Вчені виявили, що вакцина від туберкульозу може допомогти імунній системі боротися з коронавірусом, зараз у Нідерландах та Австралії намагаються підтвердити цей факт.
Таку думку висловив голова парламентського комітету з питань здоров\'я нації Михайло Радуцький (СН), йдеться в матеріалі РБК Україна \"Старт вакцинації: кого і як в Україні будуть прищеплювати від коронавірусу\".
Українці стигматизують вакцинацію та не особливо хочуть робити щеплення від COVID-19. Не останню роль в цьому відіграють самі медики, констатують експерти. А також активакцинальні кампанії 2000-х років.