Відбір Євро-2017 (U-17). Україна дотиснула Швецію на останніх секундах

2017-03-23 15:00
Юніорська збірна України з футболу розпочала свої виступи в Елітному раунді відбору на чемпіонат Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні підопічні Сергія Попова здобули важку перемогу над однолітками зі Швеції. Наші хлопці довгий час вели в рахунку, аж поки не забили самі собі за дві хвилини до фінального свистка (тайми в юніорів тривають по 40 хвилин).На першій компенсованій хвилині перемогу збірній України таки приніс Ігор Снурніцин.Відбір Євро-2017Елітний раундУкраїна - Швеція - 2:1Голи: Мащенко, 34, Снурніцин, 80+1 - Дмитрук, 78 (аг)Україна U-17: Лтайф, Слива, Снурніцин, Харжевський (к), Дмитрук, Приходько, Ісаєнко, Ващишин, Мащенко (Волошин, 71), Цітаїшвілі (Кащук, 61), Супряга (Холод, 68).Вилучення: Холод, 80+4Вже у суботу Україна поміряється силами з командою Франції, а у вівторок зіграє проти Австрії. На чемпіонат Європи виходить лише краща команда групи.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!