Вчені порівняли ефективність вакцин і імунітету проти COVID-19
2021-09-30 19:00
Вакцинація є особливо важливою для осіб похилого віку, адже забезпечує сильніший захист від інфекції, госпіталізації та смерті, ніж природний імунітет.
КИЇВ. 15 вересня. УНН. Вчені порівняли ефективність вакцин Pfizer і Moderna проти COVID-19. Останні дані показують, що Moderna може зберігати більш високу ефективність з плином часу, ніж вакцина Pfizer. Про це повідомляє видання Axios з посиланням на дослідження, передає УНН.
КИЇВ. 11 квітня. УНН. Глава Китайського центру з контролю та профілактики захворювань, який відповідає за медичні питання в країні, визнав, що ефективність китайських вакцин від коронавірусу — низька. Каже, що посадовці розглядають варіант змішувати різні препарати, щоб досягти кращої ефективності. Про це повідомляє УНН з посиланням
Дослідження, проведені експертами Служби громадської охорони здоров'я Англії, свідчать, що американська вакцина Pfizer і британська AstraZeneca досить ефективні проти індійського штаму COVID-19.
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Антитіла, що готові боротися з коронавірусом, протягом довгого часу зберігаються навіть у тих пацієнтів, у яких зараження пройшло у м\'якій формі, повідомляє the New York Times, передає УНН.
КИЇВ. 22 червня. УНН. Штам коронавірусу “дельта” (“індійський”), потрапив вже в 92 країни, повідомила на брифінгу експерт ВООЗ Марія ван Керкхове. Вакцини залишаються ефективним методом протидії і цього штаму, але тільки за умови повного завершення курсу вакцинації, передає УНН.
КИЇВ. 22 грудня. УНН. У Всесвітній організації охорони здоров\'я (ВООЗ) поки немає доказів того, що новий штам коронавіруса може викликати важкі захворювання або смертність. Про це заявив гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус в ході відеобріфінга, передає УНН.
КИЇВ. 2 липня. УНН. Дослідники виявили, що у вакцинованих людей рівні антитіл варіюються в залежності від віку, статі і перенесеної коронавирусной інфекції (COVID-19). Виявлена також різниця в антитіла після перенесеного COVID-19 і вакцинації, повідомляє УНН з посиланням на результати дослідження, опублікованому на medRxiv.