Необхідно введення додаткових доз вакцини, а також зведення до мінімуму ризику передачі коронавірусу і ввезення нових варіантів з-за кордону, кажуть дослідники.
Медики засумнівалися в тому, що мутація, яка відбулася в одному місці, так швидко поширилася країнами. Дослідники проаналізували мобільність населення 19 країн за допомогою додатка Facebook.
КИЇВ. 24 березня. УНН. В Україні середня летальність від COVID-19 становить 1,9%. Вище 2% є смертність в Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській та Львівській областях. Про це сказала на брифінгу у середу заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак, передає кореспондент УНН.
Французькі вчені визначили штам бактерії E.coli (кишкова паличка), яка викликала епідемію на півночі Франції, що дозволить їм покращити діагностику хвороби і виробити методи її лікування.
КИЇВ. 25 червня. УНН. Спалах штаму коронавірусу “Дельта” в Україні не виключають з вересня. Як зазначив генеральний директор Центру громадського здоров’я Роман Родина в інтерв’ю з медичним експертом ЮНІСЕФ Катериною Булавіновою, спалах може спровокувати недотримання українцями карантинних обмежень, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 31 липня. УНН. Вчені у Великій Британії описали ряд можливих сценаріїв розвитку мутацій коронавірусу, один з яких передбачає, що смертність нового потенційного штаму може скласти 35%. Про це йдеться в доповіді урядової групи радників з надзвичайних ситуацій влади Великої Британії (SAGE), передає УНН.
КИЇВ. 31 січня. УНН. Дані клінічних випробувань двох вакцин від COVID-19 показують, що варіант коронавірусу, вперше виявлений в Південній Африці, знижує їх здатність захищати від хвороби, передає УНН з посиланням на Reuters.
Штам коронавірусу, виявлений у бельгійському Льєжі, являє собою нову мутацію, і на його частку припадає близько 4% загальної кількості випадків COVID-19, секвенованих у Бельгії.
Індія займає третє місце в світі за кількістю осіб, які заразилися COVID-19. Чи пов'язана мутація коронавірусу зі зростанням випадків захворюваності в країні, поки невідомо.