КИЇВ. 10 січня. УНН. Новий штам коронавірусу, виявлений в грудні в Південно-Африканській Республіці зафіксували в Канаді. Про це повідомляє CBC посилаючись на слова головного санітарного лікаря провінції Альберта Данні Хіншо, пише УНН.
КИЇВ. 29 грудня. УНН. В Японії вперше виявили випадок зараження новим “південноафриканським” штамом коронавірусу. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я, праці і добробуту Японії, передає УНН.
КИЇВ. 8 січня. УНН. Бразильські вчені виявили перший в країні випадок повторного зараження коронавірусом нового типу, збудником якого став штам з ПАР. Про це повідомляє місцевий телеканал Globo, передає УНН.
КИЇВ. 31 січня. УНН. Дані клінічних випробувань двох вакцин від COVID-19 показують, що варіант коронавірусу, вперше виявлений в Південній Африці, знижує їх здатність захищати від хвороби, передає УНН з посиланням на Reuters.
Виявлений вченими новий штам коронавірусу COVID-19 може передаватися швидше від людини до людини, ніж інші різновиди вірусу, заявив американський інфекціоніст, головний експерт робочої групи із боротьби з коронавірусом доктор Ентоні Фаучі.
В Узбекистані новий тип COVID-19, так званий \"британський штам\", виявлено у 10-річної дівчинки, яка 23 січня разом із сім\'єю повернулася з Дубая, повідомив у суботу заступник міністра охорони здоров\'я - начальник Служби санітарно-епідеміологічного благополуччя Баходір Юсупалієв.
В усьому світі набувають поширення мультирезистентні штами збудника пневмонії Klebsiella pneumoniae. Вони стійкі до всіх клінічно значимих антибіотиків, зокрема до карбопенемів, та часто призводять до смерті пацієнтів. У пошуках альтернативних засобів боротьби зі збудником американські вчені вирішили зробити ставку на імунну систему...
Директор Института биохимии имени А.В. Палладина НАН Украины, доктор биологических наук Сергей Комиссаренко заявил, что южноафриканский штамм коронавируса очень напоминает бразильский. Он является более смертоносным.
Французькі вчені визначили штам бактерії E.coli (кишкова паличка), яка викликала епідемію на півночі Франції, що дозволить їм покращити діагностику хвороби і виробити методи її лікування.