Розробка створена російською компанією Neurodata Lab, яка з нуля підготувала як базу даних для навчання нейромереж, так і технологію оцінки емоцій людей на основі встановлених параметрів, повідомляють «Известия».
Інженери компанії JSK спільно з співробітниками Токійського університету змогли навчити людиноподібного робота керувати автомобілем, що було продемонстровано під час спеціального експерименту.
Технологія виявляє ознаки глаукоми на ранній стадії, коли лікування може бути найбільш ефективним, а також прогнозує ризики сліпоти внаслідок швидкого розвитку хвороби.
В ході навчання дослідники завантажили в нейромережу дані про 5 тис. молекул, що провокують різні запахи. Кожна була позначена коментарем - наприклад, викликає \"маслянистий\", \"тропічний\" і \"слабкий\" запах.
Вчені з Університету технологій в китайському місті Ухань на основі штучного інтелекту розробили метод розпізнавання людських рухів з використанням звукових хвиль.
КИЇВ. 4 квітня. УНН. Коти, швидше за все, розуміють, коли їх кличуть по імені. Про це з посиланням на дослідження, головним автором якого стала доктор Ацуко Сайто з Софійського університету в Японії, повідомляє The Guardian, передає УНН.
КИЇВ. 1 березня. УНН. У Массачусетському технологічному інституті (MIT) в США створили чотириногого робота Mini Cheetah. Він вміє бігати з різною швидкістю, пересуватися боком, обертатися навколо своєї осі, а тепер ще й робити сальто. Про це повідомляє УНН з посиланням на офіційний канал MIT в...
Японські інженери навчили двоногого людиноподібного робота зберігати рівновагу, пересуваючись на скейтборді і роликових ковзанах. Розробка була представлена на конференції IROS 2018.