Вчені навчилися швидко перетворювати вино на бренді
2017-05-19 10:33
КИЇВ. 19 травня. УНН. Іспанські вчені навчилися дуже швидко перетворювати вино в бренді. Зазвичай цей процес займає роки, але за допомогою ультразвуку можна вкластися в кілька днів. Про це повідомляє Discover, передає УНН.
Це величезний стрибок, що наближує людство до можливості довго перебувати на Місяці. У поєднанні з місячним льодом з нього можна було б навіть виробляти ракетне паливо.
Дослідники з Базельського університету (Швейцарія) провели досліди на мишах, яким вживили клітини раку грудей людини, і, завдяки комбінації двох препаратів, перетворили їх на жирові клітини, зупинивши метастазування. Робота опублікована в журналі Cancer...
Вчені Університету штату Орегон розробили самозбірні пептидні наноматеріали, які полегшують доставку ліків через клітинну мембрану. Як повідомляє Naked Science, скорочено їх позначили абревіатурою CSPN.
Нова методика дозволяє зібрати з амінокислот \"бур\", який легко проникає через клітинну мембрану. Потім можна доставити лікарські речовини всередину клітини через \"просвердлений отвір\".
Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді виявили в кишечнику людини мікроорганізми, які можуть перетворити другу групу крові на універсальну. Фахівці припускають, що в разі подальшого успіху їх експеримент може повністю змінити сферу донорства і переливання крові.
КИЇВ. 26 квітня. УНН. Вчені з Єльського університету навчилися зберігати життя в мізках свиней окремо від тіла. Про це повідомляє УНН з посиланням на MIT Technology Review.
КИЇВ. 31 березня. УНН. Помірне споживання червоного вина зміцнює імунітет. До такого висновку прийшли вчені з Медичної школи Гарвардського університету (Harvard Medical School), передає УНН з посиланням на NCBI.
КИЇВ. 10 серпня. УНН. Помірне споживання вина позитивно впливає на якість і тривалість життя. До такого висновку прийшли американські вчені, передає УНН із посиланням на sciencedaily.com.
КИЇВ. 9 липня. УНН. Тривале, але помірне споживання вина покращує розумові здібності. До такого висновку прийшли вчені США і Китаю під час 10-річного експерименту, передає УНН з посиланням на BBC.