КИЇВ. 2 квітня. УНН. Вчені з Університету Вісконсіна, які проаналізували супутникові знімки Венери дійшли висновку, що в атмосфері Венери, цілком ймовірно, може існувати життя. Про це повідомляє УНН з посиланням на Science...
Протягом десятиліть \"кислотному\" близнюку Землі був винесений вердикт: це токсичне, перегріте, нищівне пекло, де ніщо не може вижити. Але тепер у вчених є робоча гіпотеза.
КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Вчені виявили в атмосфері Венери найпростішу амінокислоту гліцин, що може бути ознакою життя. Про це повідомляється в статті вчених з Міднапурского коледжу і Індійського центру космічної фізики, передає УНН.
Атмосфера Венера в 90 разів щільніша земної і створює катастрофічний парниковий ефект і потужні невгаваючі урагани. Рік на Венері триває 225 наших днів. Вітряні урагани роблять повний оборот навколо планети всього за чотири дні. Ці постійні і сильні вітри впливають на гірські піки на поверхні Венери, що призводить до виникнення в атмосфері стійких структур і навіть впливає на обертання планети....
КИЇВ. 15 вересня. УНН. Учені виявили в атмосфері Венери газ фосфін - хімічна сполука, яка може бути ознакою наявності умов для життя мікроорганізмів, передає УНН з посиланням на BBC.
Американські вчені виявили на Юпітері воду. Як заявляють фахівці, великий атмосферний вихор на газовому гіганті, який називають Великою червоною плямою, містить велику кількість води.
Вчені вже помічали ознаки того, що озера на Титані, супутнику Сатурна, висихають все літо, але новий аналіз даних «Кассіні» надав першу інформацію про озера, які повністю зникають з поверхні Титана.
Астрономи знайшли невеликі ділянки льоду в районі північного та південного полюсів Місяця, які в один прекрасний день могли б стати для відвідувачів джерелом води.