Протягом десятиліть \"кислотному\" близнюку Землі був винесений вердикт: це токсичне, перегріте, нищівне пекло, де ніщо не може вижити. Але тепер у вчених є робоча гіпотеза.
КИЇВ. 15 вересня. УНН. Учені виявили в атмосфері Венери газ фосфін - хімічна сполука, яка може бути ознакою наявності умов для життя мікроорганізмів, передає УНН з посиланням на BBC.
КИЇВ. 2 квітня. УНН. Вчені з Університету Вісконсіна, які проаналізували супутникові знімки Венери дійшли висновку, що в атмосфері Венери, цілком ймовірно, може існувати життя. Про це повідомляє УНН з посиланням на Science...
КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Вчені виявили в атмосфері Венери найпростішу амінокислоту гліцин, що може бути ознакою життя. Про це повідомляється в статті вчених з Міднапурского коледжу і Індійського центру космічної фізики, передає УНН.
Астрономи виявили планету NGTS-4b типу Нептун, яка розташовується в зоні інтенсивного випромінювання батьківської зірки, званої пустелею гарячих Нептунів. Вона є першою екзопланетою середнього розміру серед знайдених в цій області, хоча спочатку вважалося, що подібні об’єкти не можуть існувати в даних умовах.
Астрономи переконані, що знайшли перший відомий аналог Місяця за межами нашої Сонячної системи, який обертається навколо велетенської планети за 8 тисяч світлових років від Землі.
КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Міжнародна команда астрономів виявила структуру \"титанічних розмірів\", яка утворилася через два мільярди років після Великого вибуху, передає УНН з посиланням на Phys.org.