Інфляція у США впала до 8,5% у липні після 9,1% місяцем раніше. Ринок очікував 8,7%. До цього вийшли сильні дані щодо ринку праці, що викликало побоювання інвесторів щодо подальшого посилення монетарної політики у США. У разі, якби інфляція перевищила показники червня, ФРС мав би повне право підняти облікову ставку на 1,00% вже на найближчому засіданні. Хоча тепер збільшилася ймовірність її
Інфляція в США несподівано злетіла до 8,6% у травні після 8,3% місяцем раніше. Це новий рекорд за 41 рік. Ринок очікував, що вона збережеться на рівні 8,3%. Зараз існує думка, що влітку чи восени буде пройдено пік світової інфляції. Але після таких цифр підвищується ймовірність того, що це лише помилка.
Шевченківський райсуд Києва пояснює, що відпустив на поруки Олександра Федорченка з позивним «Брест», якого підозрюють у пораненні поліцейського, зважаючи на його особисті дані.
Інфляція у єврозоні "набирає обертів". У діловій пресі серйозно обговорюються ризики стагфляції. Глава ЄЦБ Крістін Лагард (Christine Lagarde) упевнено відкидає стагфляційний сценарій для світової економіки загалом та єврозони зокрема.
Сьогодні ФРС вирішить питання щодо ставки. Головна інтрига – наскільки саме буде підвищення: на 75 чи 100 б. п. Джером Пауелл (Jerome Powell) раніше збирався розглядати на цьому засіданні тільки кроки 50 або 75 пунктів.
Індекс споживчих цін у Сполучених Штатах у серпні зріс на 0,1%, хоча економісти очікували його скорочення на 0,1% – очікується, що Федрезерв втретє поспіль підвищить ставки на 75 базисних пунктів.