Вчені з Інституту Генріха Герца при товаристві Фраунгофера та Університетського госпіталю Шлезвіг-Гольштейн створили штучний інтелект, який здатен визначати інфаркт міокарда за ЕКГ пацієнта.
Дослідники Вашингтонського університету в Сієтлі зібрали набір даних про поведінку собак, аби навчити штучний інтелект передбачувати типові дії тварин.
Компанія DeepMind розробила алгоритм, який орієнтується в просторі за допомогою штучного аналога нейронів у вигляді решітки, що відповідає принципам роботи людського мозку.
КИЇВ. 15 грудня. УНН. Дослідники з Університету Case Western Reserve навчили штучний інтелект відрізняти художників за стилем. Нейромережа може відрізнити справжню картину від фальшивої. Про це повідомляє УНН з посиланням на Techxplore.
Технологія під назвою Deep Voice працює на основі машинного навчання: вона «тренувалася» на звуковому записі, що триває понад 800 годин і включає в себе близько 2400 різних голосів.
КИЇВ. 13 травня. УНН. Щоб по-справжньому зрозуміти, як люди друкують на сенсорних екранах, дослідники з Університету Аалто і Фінського центру штучного інтелекту (FCAI) створили першу модель штучного інтелекту, яка вивчає, як люди рухають очима і пальцями під час набору тексту. Про це інформує Science Daily, інформує УНН.
Одна з головних проблем пандемії коронавірусу – виявлення носіїв інфекції, у яких відсутні симптоми. Дослідники Массачусетського технологічного інституту розробили метод діагностики за допомогою штучного інтелекту, який визначає носіїв вірусу по кашлю з точністю 97 %.
Вчені з Університету технологій в китайському місті Ухань на основі штучного інтелекту розробили метод розпізнавання людських рухів з використанням звукових хвиль.
КИЇВ. 14 лютого. УНН. Інженери з Массачусетського технологічного інституту створили Штучний інтелект (ШІ), який автоматично виправляє застарілі статті у Wikipedia. Про це йдеться в повідомленні на сайті інституту, передає УНН.