КИЇВ. 7 червня. УНН. Адміністрація президента США Джо Байдена має намір розібратися в походженні коронавірусу. І якщо виявиться, що Китай причетний до штучного вироблення вірусу, то він буде притягнутий до відповідальності, заявив держсекретар США Ентоні Блінкен Axios, передає УНН.
КИЇВ. 30 грудня. УНН. Керівництво КНР жорстко контролює дослідження про походження вірусу SARS-CoV-2, який викликає COVID-19. Про це пише Associated Press, зазначає УНН.
КИЇВ. 18 травня. УНН. Канадські молекулярні біологи створили вакцину від коронавірусу, що складається з вірусоподібних частинок рослинного походження, і перевірили її в дії на двох сотнях добровольців, які брали участь в першій фазі клінічних випробувань. Результати цих дослідів були розкриті в статті в журналі Nature Medicine, пише УНН.
Небажання Пекіна ділитися всією інформацією з питання походження коронавірусу COVID-19 є проблемою, яку необхідно вирішити, заявив телеканалу NBC держсекретар США Ентоні Блінкен.
Лікування пацієнтів з COVID-19 занадто високими дозами протималярійного препарату може спричинити серйозну аритмію. Низка досліджень засвідчила підвищений ризик летальності та брак покращення у пацієнтів.
КИЇВ. 13 січня. УНН. Делегація Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) передбачає, що її робота по дослідженню можливого джерела походження коронавірусу в китайському місті Ухань не буде будь-яким чином обмежена. Про це в середу повідомив представник делегації, в’єтнамський біолог Хунг Нгуєн, пише УНН з посиланням на Reuters.
Співробітники американської розвідки інформували Білий дім, що в їх розпорядженні є ще не досліджені дані, пов'язані з джерелом пандемії коронавірусу, повідомила The New York Times з посиланням на високопоставлених чиновників американської адміністрації.
Експеримент у літніх таборах Іспанії показав, що діти поширюють інфекцію в шість разів рідше, ніж дорослі. Однак інші дослідження суперечать таким висновкам.
КИЇВ. 20 листопада. УНН. Нові дослідження, які вивчали різницю між померлими від коронавірусної хвороби COVID-19 та тими, хто вижив, показали різницю між виробленими антитілами у їхньому організмі. Це дослідження дає можливість передбачити важкість перебігу хвороби та шанси вижити у \"ковідних\" хворих. Про це пише The Harvard Gazette, повідомляє УНН.
КИЇВ. 8 квітня. УНН. Група учених з Індії представила велике дослідження кверцетину - молекули флавоноїду - виявленої в багатьох поширених рослинах, фруктах і овочах, яку можна використовувати в якості лікарського засобу для боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19, повідомляє УНН з посиланням на результати.
Гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус пообіцяв у понеділок, що його організація зробить усе можливе, щоб визначити джерело походження коронавірусу COVID-19, повідомляють європейські ЗМІ.
КИЇВ. 3 лютого. УНН. Дослідження, проведені на Тайвані, показують, що дубильні речовини у вині допомагають боротися з COVID-19, ефективно пригнічуючи активність двох ключових ферментів вірусу. Про це пише TheDrinksBusiness.com, повідомляє УНН.
КИЇВ. 26 листопада. УНН. Молекулярні біологи виявили перші свідоцтва того, що коронавірус нового типу проникає в клітини людини, використовуючи не тільки “легеневий” рецептор ACE2, але і рецептори SRB1, які розпізнають молекули холестерину. Статтю з висновками вчених опублікував науковий журнал Nature, зазначає УНН.