Експеримент у літніх таборах Іспанії показав, що діти поширюють інфекцію в шість разів рідше, ніж дорослі. Однак інші дослідження суперечать таким висновкам.
На тлі повторних спалахів коронаірусу SARS-CoV-2 багато країн та окремих регіонів знову вводять обмежувальні заходи. Яку роль у появі нових вогнищ інфекції відіграють її безсимптомні носії?
За попередніми даними проведеного в Берліні дослідження, діти, ймовірно, такі ж заразні, як і дорослі. Ці дослідницькі результати ще мають перевірити незалежні експерти.
Нові дослідження засвідчили, що вірусне навантаження у дітей та підлітків є надзвичайно високим і вони можуть тривалий час бути носіями вірусу, самі цього не помічаючи.
КИЇВ. 27 квітня. УНН. Діти легко переносять такі захворювання, як коронавірус, але вони є мотором епідемії і розносять хворобу. Про це в інтерв’ю УНН розповіла лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська.
Лікування пацієнтів з COVID-19 занадто високими дозами протималярійного препарату може спричинити серйозну аритмію. Низка досліджень засвідчила підвищений ризик летальності та брак покращення у пацієнтів.
КИЇВ. 15 грудня. УНН. У в\'язницях Білорусі навмисне поширюється коронавірусна інфекція, заарештовані виходять з в\'язниць хворими. Про це в ході свого візиту до Берліна розповіла представникам Бундестагу білоруська опозиціонерка Світлана Тіхановська, передає УНН.
КИЇВ. 20 листопада. УНН. Нові дослідження, які вивчали різницю між померлими від коронавірусної хвороби COVID-19 та тими, хто вижив, показали різницю між виробленими антитілами у їхньому організмі. Це дослідження дає можливість передбачити важкість перебігу хвороби та шанси вижити у \"ковідних\" хворих. Про це пише The Harvard Gazette, повідомляє УНН.
Нове масштабне дослідження, проведене в Південній Кореї, показало, що діти віком від десяти років поширюють коронавірус принаймні на одному рівні з дорослими, пише The Washington Post.
У дослідженні, опублікованому у вівторок в медичному журналі Nature Communications, вчені обговорюють сім\'ю з п\'яти осіб, де обоє батьків заразилися Covid-19.
КИЇВ. 22 січня. УНН. Виявлений у Великій Британії штам коронавірусу ймовірно більш смертельний, аніж це вважалося раніше. Цьому є докази. Про це під час прес-конференції заявив британський прем’єр-міністр Борис Джонсон, пише УНН з посиланням на The Guardian.
КИЇВ. 3 лютого. УНН. Дослідження, проведені на Тайвані, показують, що дубильні речовини у вині допомагають боротися з COVID-19, ефективно пригнічуючи активність двох ключових ферментів вірусу. Про це пише TheDrinksBusiness.com, повідомляє УНН.
КИЇВ. 26 листопада. УНН. Молекулярні біологи виявили перші свідоцтва того, що коронавірус нового типу проникає в клітини людини, використовуючи не тільки “легеневий” рецептор ACE2, але і рецептори SRB1, які розпізнають молекули холестерину. Статтю з висновками вчених опублікував науковий журнал Nature, зазначає УНН.
КИЇВ. 30 серпня. УНН. Коронавірус SARS-CoV-2 може кілька тижнів залишатися в організмі дитини, яка буде при цьому безсимптомним носієм. Це випливає з дослідження фахівців групи лікарів дитячої лікарні у Вашингтоні, опублікованого на сайті медичного журналу JAMA Pediatrics, передає УНН із посиланням на DW.
Одна з українських програм провела експеримент, у ході якого створила фейк та розмістила його в соцмережі, щоб показати, як суспільство поширює неправдиву інформацію. Та родзинка в тому, що у самому пості йшлось про те, що це фейк – потрібно просто було його...
КИЇВ. 20 січня. УНН. Люди, які перехворіли COVID-19 захищені від повторного зараження на 94% мінімум на 7-8 місяців. При цьому такий показник захисту дорівнює або навіть вище поствакцинного імунітету. До такого висновку прийшли британські вчені, дослідження яких опубліковано в Journal of Infection, повідомляє УНН.
Нове дослідження показує, що перші діти, на яких використовувалася методика CRISPR, можуть не дожити до зрілості. Приблизно через півроку після того, як китайський вчений Хе Цзянькуй вперше представив світу дітей зі зміненими генами, вчені зібрали десятки тисяч медичних карт, щоб дізнатися, як змінені гени впливають на здоров’я людини.