КИЇВ. 4 травня. УНН. З початку 2016 року в 18 країнах світу були вбиті 40 журналістів. Такі дані опублікувала неурядова організація Press Emblem Campaign (PEC), передає УНН з посиланням на ТАСС.
Тиск на працівників засобів масової інформації посилився, констатували \"Репортери без кордонів\". Вони закликали заснувати посаду спецпредставника ООН із захисту журналістів.
КИЇВ. 21 січня. УНН. У минулому році по всьому світу було убито 56 журналістів, що менше майже в два рази, ніж у 2018 році. Про це повідомляє УНН із посиланням на дані ЮНЕСКО.
КИЇВ. 18 грудня. УНН. Міжнародна правозахисна організація \"Репортери без кордонів\" опублікувала свій щорічний звіт про порушення здійснені по відношенню до журналістів всього світу. Передає УНН з посиланням на Міжнародну правозахисну організацію \"Репортери без...
КИЇВ. 10 грудня. УНН. Від початку 2020 року у світі вбили 42 журналістів через їхню роботу. Про це повідомляє VA з посиланням на Міжнародну федерацію журналістів IFJ, передає УНН.
КИЇВ. 7 червня. УНН. Від початку війни на Донбасі було вбито 26 співробітників Служби безпеки України. Про це голова Служби безпеки України Василь Грицак повідомив в інтерв’ю німецькій газеті Bild, передає УНН.
У 2020 році у світі було вбито 42 журналістів, 235 працівників медіа наразі перебувають у в’язниці. Про це йдеться у доповіді Міжнародної федерації журналістів, яка була опублікована у Міжнародний день прав людини 10
Зазначається, що загалом з 1990 року у світі було вбито 2658 журналістів. З цього числа 50 відсотків журналістів загинули у десятці найнебезпечніших країн, які постраждали...
Найнебезпечнішими для життя працівників ЗМІ у світі є Сирія, Мексика, Афганістан, Пакистан та Сомалі. Крім того, викраденими досі вважаються щонайменше 57 журналістів, один з яких - на Донбасі.
У світі за дев'ять місяців 2018 року 56 журналістів були вбиті через професійну діяльність. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на дані міжнародної організації \"Репортери без
Таким чином, цей показник вже зараз вище, ніж за весь 2017 рік, коли було вбито 55
У повідомленні організації наголошується, що більше половини загиблих з початку 2018 року померли в зонах...
КИЇВ. 24 грудня. УНН. Духовний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї особисто розпорядився придушити антиурядові протести, які сколихнули країну у листопаді. Після цього наказу внаслідок дій силовиків загинули близько 1500 людей. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.
Внаслідок силового придушення антиурядових протестів в Ірані загинули близько 1500 людей. Лідер країни аятола Алі Хаменеї наказав \"зробити усе, що потрібно для їхнього придушення\", повідомляє агенція Reuters.
У більшості інцидентів постраждали жінки - 10 журналісток стали жертвами атак. Одним з найбільш резонансних злочинів став підпал авто оглядача Радіо Свобода.