Археологи виявили на Рівненщині стародавнє поховання князя
2017-10-06 08:00
У місті Клевань Рівненської області під час реставрації Благовіщенського католицького костелу, який був покинутий понад 100 років, під вівтарем виявили давнє поховання.
Поховання залізної доби, в якому були зброя та колісниця, виявили археологи в місті Корінальдо недалеко від Адріатичного узбережжя в Центральній Італії.
КИЇВ. 8 грудня. УНН. Російські археологи виявили у Воронезькій області поховання амазонки у головному уборі з дорогоцінних металів, яке датується другою половиною IV століття до нашої ери. Як повідомляється в пресрелізі Інституту археології РАН, останки амазонки знайшли під час дослідження курганного могильника Дівиця V, інформує УНН.
Археологи, які проводять розкопки біля стін Софійського собору, виявили: монети, кераміку і навіть поховання старіше за сам собор. Про це повідомляє Історична правда.
У селі Шевченкове Івано-Франківської області археолог Юрій Лукомський вперше за 30 років відновив дослідження храму св. Пантелеймона, де науковці виявили досі невідомі поховання.
Під час проведення пошукових робіт на території колишньої Дубенської в’язниці, де зараз дислокується одна з військових частин, виявлено поховання замордованих людей.
На Легедзинському некрополі черняхівської культури (3-4 ст. н.е.), що у Черкаській області, археологи натрапили на нетипове поховання молодої жінки – обличчям вниз з закинутою за спину рукою. В могилі був повністю відсутній поховальний...
Унікальні старовинні артефакти розкопали на Черкащині. Менш ніж на метровій глибині знайшли фрагменти посуду як дохристиянської епохи, так і середніх віків. Найцінніша знахідка - гончарна піч початку 18 століття.