МОЗ України, спираючись на досвід інших країн, планує перевірити доцільність проведення масового тестування на антитіла проти коронавірусу. Що кажуть фахівці ВООЗ та німецькі лікарі?
Рівні антитіл залишаються стабільними протягом, як мінімум, чотирьох місяців після хвороби. Також антитіл було більше у літніх пацієнтів та у пацієнтів з важкими формами захворювання.
КИЇВ. 25 травня. УНН. У Львові почали робити імуноферментний аналіз, який може виявити антитіла до кооронавірусу Sars-CoV-2 і стане допоміжним у його виявленні. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Львова Андрій Садовий, передає УНН.
КИЇВ. 27 травня. УНН. Жителів Хмельницької області будуть тестувати на антитіла до коронавірусу. Про це під час брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш, передає УНН.
КИЇВ. 5 квітня. УНН. Згідно з дослідженням італійського Університету Падуї нейтралізуючі антитіла до COVID-19 зберігаються впродовж щонайменше 9-10 місяців. Про це повідомляє УНН з посиланням на Corriere della Sera.
КИЇВ. 21 серпня. УНН. У літніх людей, які перехворіли коронавірусом, антитіла до вірусу виробляються краще, ніж у молодих. До такого висновку прийшли дослідники з Університету Фудань (Шанхай), передає УНН з посиланням на cidrap.umn.edu.