Квадроцикл з мотором Subaru і динамікою гіперкара презентували українські розробники. Максимальна швидкість транспортного засобу - 200 кілометрів на годину.
Група інженерів з Швейцарської вищої технічної школи Цюріха представила робота, здатного вирізати фігури складної форми з пінополістиролу. Статтю з описом робота планується представити на конференції SIGGRAPH 2020.
Науковий співробітник Центру електронної мікроскопії університету МакМастера (Канада) Тревіс Касагрейнд вручну створив найменший будинок у світі. Він вирізав його променем заряджених іонів галію на кремнієвому кристалі.
Винахід може заощадити мільярди доларів на лікуванні і страховці літніх людей, оскільки падіння - основна причина смерті людей похилого віку, вважають його автори.
Фахівці Лабораторії штучного інтелекту Массачусетського технологічного інституту (MIT) застосували технології електроміографії (ЕМГ) і електроенцефалографії (ЕЕФ), щоб навчити робота підкорятися мозковим хвилям.
Німецькі вчені з Fraunhofer Institute розробили особливий тип сонячних панелей, які можна перефарбовувати в будь-який колір і встановлювати на дахах практично будь-яких марок автомобілів.
КИЇВ. 19 листопада. УНН. Дослідники з Сассекського університету, що в Німеччині, знайшли спосіб створити голограми, які можна не тільки бачити, а й почути і навіть відчути на дотик. Про це пише УНН з посиланням на опубліковану статтю про пристрій “Мультимодальний дисплей акустичних пасток” (MATD) в журналі Nature.