Вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго виростили в лабораторії мозкову тканину, яка вперше проявила електричну активність, схожу на активність мозку недоношеної дитини.
Спочатку вчені проводили дослідження неефективності методу індукування плюріпотентності клітини, в рамках якого одну клітину трансформували в стовбурову. Вона вже потім могла змінюватися залежно від цілей.
КИЇВ. 30 березня. УНН. Коронавірусна хвороба COVID-19 може мати фатальні наслідки для людей з супутнім серцево-судинним захворюванням і призводити до проблем з серцем навіть у пацієнтів без супутніх захворювань серця, відповідно до огляду експертів з Наукового центру здоров\'я при Техаському університеті в Х\'юстоні (UTHealth), передає УНН з посиланням на EurekAlert!
Вчені з Рокфеллерівського університету в США вивчили нейрони, які знаходяться в стовбурі головного мозку; частина з них виявилася відкриттям для дослідників. Як показали експерименти, вони підтримують збуджений стан центральної нервової...
Дослідники презентували пластир для серця, який містить мільйони живих стовбурових клітин, здатний допомогти людям швидко оговтатися після серцевого нападу.
Опинившись в несприятливих умовах, а то і зовсім під загрозою загибелі через брак поживних речовин або впливу антибіотиків, бактерії здатні переходити в особливий стан, щоб вижити. Клітини при цьому не впадають в анабіоз, але різко уповільнюють обмін речовин, наче...
Влада Китаю направила офіційний запит до Світової організації торгівлі (СОТ) на проведення консультацій з США в рамках механізму вирішення спорів СОТ у зв\'язку з планованим введенням Сполученими Штатами мит на імпорт низки китайських...
Вчені, що працюють в Університеті Джонса Хопкінса, що в Сполучених Штатах Америки, зуміли штучно виростити сітківку ока. Для цього вченим знадобилося дев’ять місяців.
Виділивши два окремих шляхи, які проходять клітини під час вікових змін, експерти розробили новий спосіб генетичного програмування цих процесів, який дозволить збільшити тривалість життя.
Дослідники з Інституту наук про життя при Університеті Мічигану і Медичного інституту Говарда Х\'юза визначили, як сателітна ДНК, яка вважалася сміттєвою ДНК, відіграє найважливішу роль в збірці геному.
КИЇВ. 22 жовтня. УНН. На Харківщині зареєстрували грушу з рекордною вагою у 1,1 кг. Про це повідомила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.