Вчені, що працюють в Університеті Джонса Хопкінса, що в Сполучених Штатах Америки, зуміли штучно виростити сітківку ока. Для цього вченим знадобилося дев’ять місяців.
КИЇВ. 8 серпня. УНН. Дослідники з Піттсбурзького університету вперше виростили мініатюрну печінку людини в лабораторних умовах. Для цього їм знадобилися генетично модифіковані клітини, передає УНН з посиланням на наукове видання EurekAlert.
Вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго виростили в лабораторії мозкову тканину, яка вперше проявила електричну активність, схожу на активність мозку недоношеної дитини.
Хребетні тварини, які здатні розвивати високу швидкість, залежать від таких білків, як актин і міозин. Останній – один з головних компонентів м’язових волокон, він становить від 40 до 60 відсотків від загальної кількості білків м’язів. Однак червоподібні істоти Spirostomum ambiguum, що досягають в довжину всього чотирьох міліметрів, не мають у ньому потреби, і при цьому вони здатні рухатися з...
Сучасні гарнітури AR (і VR) використовують мікродисплеї і лінзи, які зменшують фокусну відстань до очей (сітківки) і дозволяють бачити чітке зображення.
Брудне міське повітря негативно впливає на мозок дітей і дорослих. Воно сприяє виникненню нейродегенеративних захворювань і порушенню розвитку нервової системи.