Документ z0568-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 20.05.2019
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 02.07.2019. Подивитися в історії? )
Виберіть формат файлу для збереження:

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

20.05.2019  № 248


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
03 червня 2019 р.
за № 568/33539

Про затвердження Змін до Інструкції про організацію в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України укладення договорів (контрактів) на виконання мобілізаційних завдань (замовлень)

Відповідно до статті 14 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», підпункту 20 пункту 4 Положення про Міністерство оборони України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 671 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 730), з метою удосконалення питань укладення від імені Міністерства оборони України договорів (контрактів) на виконання мобілізаційних завдань (замовлень) НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про організацію в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України укладення договорів (контрактів) на виконання мобілізаційних завдань (замовлень), затвердженої наказом Міністерства оборони України від 08 листопада 2016 року № 595/ДСК, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 01 грудня 2016 року за № 1557/29687 (зі змінами), що додаються.

2. Мобілізаційному відділу Міністерства оборони України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр оборони України

С. Полторак



ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
оборони України
20 травня 2019 року № 248


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
03 червня 2019 р.
за № 568/33539

ЗМІНИ
до Інструкції про організацію в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України укладення договорів (контрактів) на виконання мобілізаційних завдань (замовлень)

У розділі II:

абзац третій пункту 7 викласти в такій редакції:

«Договори (контракти) на виробництво та поставку продукції, виконання робіт, надання послуг в особливий період укладаються у тримісячний строк після затвердження мобілізаційних завдань (замовлень). Виконання умов таких договорів (контрактів) розпочинається з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) чи з моменту введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях. Строки та суттєві зміни виконання умов договорів (контрактів) визначаються окремою додатковою угодою до укладеного в мирний час договору (контракту) на виконання мобілізаційного завдання.»;

пункт 9 викласти в такій редакції:

«9. Вартість виробництва та поставки продукції, виконання робіт, надання послуг, що передбачені мобілізаційними завданнями (замовленнями), визначається:

на дату укладення договору (контракту) - в орієнтовних цінах предмета договору;

на дату укладення додаткової угоди до договору (контракту) - в договірних цінах предмета договору.

У разі розгляду матеріалів з укладення договору (контракту) за участю представництва замовника орієнтовна ціна предмета договору (контракту) визначається на підставі розрахунково-калькуляційних матеріалів (далі - РКМ), складених виконавцем відповідно до розрахунків собівартості продукції, висновку представництва замовника щодо рівня цін та аналізу елементів витрат.

Орієнтовна ціна предмета договору (контракту) визначається без складання РКМ у разі закупівлі предмета договору (контракту), зазначеного у мобілізаційному завданні:

у того самого виконавця у минулі роки за державним оборонним замовленням з коригуванням на індекс споживчих цін за розрахунками Державної служби статистики України відповідно до пункту 26 Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року № 464 (зі змінами);

вперше на підставі матеріалів, складених виконавцем з визначенням орієнтовної ціни одиниці предмета договору (контракту). Після укладення такого договору (контракту) орієнтовна ціна предмета договору уточнюється на підставі РКМ, складених виконавцем, висновку представництва замовника щодо рівня цін та аналізу елементів витрат;

за імпортом через суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, яким надано повноваження на право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення.

У разі розгляду матеріалів з укладення договору (контракту) без участі представництва замовника орієнтовна ціна предмета договору (контракту) визначається на підставі складених виконавцем РКМ з визначенням орієнтовної ціни одиниці предмета договору (контракту).

Прийнята сторонами орієнтовна ціна предмета договору (контракту) фіксується протоколом погодження ціни (додаток 5 до Типової форми договору).

Договірна ціна предмета договору (контракту) визначається та оформлюється додатковою угодою:

у разі розгляду матеріалів з укладення договорів (контрактів) за участю представництва замовника - шляхом аналізу представництвом замовника собівартості продукції, первинних та зведених документів бухгалтерського обліку виконавця та розгляду РКМ виконавця;

у разі розгляду матеріалів з укладення договорів (контрактів) без участі представництва замовника - на підставі матеріалів, складених виконавцем з визначенням договірної ціни одиниці предмета договору (контракту).

Ціна предмета договору (контракту) зазначається у національній валюті станом на дату укладення договору (контракту) або додаткової угоди.

Порядок розрахунків за виконану роботу (виготовлену продукцію, надані послуги) згідно з договором (контрактом), а також порядок внесення змін до узгодженої сторонами ціни договору (контракту) визначаються згідно з розділом 3 Типової форми договору.».

Начальник
Мобілізаційного відділу
Міністерства оборони України



Р. Ширалієв



вгору