Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Ультрас Динамо прорвались на стадион и зарядили: "Суркис – ху@@о. Луческу - уходи"


Впрочем, акция завершилась довольно быстро

Ультрас Динамо прорвались на стадион и зарядили: "Суркис – ху@@о. Луческу - уходи"


Ультрас "Динамо" прорвались на стадион имени Валерия Лобановского, где киевляне проводят матч 1-го тура УПЛ с "Олимпиком" (2:1 после первого тайма).

Болельщики зажгли фаеры и скандировали речевки: "Суркисы – позор "Динамо". Суркис – ху##о. Лалалала. Луческу, go away (уходи)".

Отмечается, что нарушители покинули чашу стадиона до завершения первого тайма.

Оцените этот материал:
Источник:
Трибуна
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
avatar
Vovan7219 (Киев)
Какие нахрен ультрас? Это толпа обезьян, которым футбол не интересен, а только нужно устраивать какое нибудь движение со скандалом. Долбо@бы.
Ответить
4
1
Вернуться к новостям
Комментарии 34
avatar
Vovan7219 (Киев)
Какие нахрен ультрас? Это толпа обезьян, которым футбол не интересен, а только нужно устраивать какое нибудь движение со скандалом. Долбо@бы.
Ответить
4
1
Денис Донецк (Донецк)
А они матч хоть посмотрели? Или это глупый вопрос?
Ответить
4
0
KDK2020 (Киев)
Динамо Київ потрібен новий фан-клуб із антинацистським, антирасистським, україномовним та патріотичним спрямуванням, створений із простих вболівальників, які дійсно знають футбол, із молоді, сімей з дітьми, ветеранів спорту. Досить вже цього андеграунду, на вулиці 21 століття, а не ранні 1930-ті. Бо якщо не спинити вчасно - закінчиться все не тільки бананами і криками наляканих сов. Щоби потім не вийшло так, як в Італії чи Англії, з баном для клубу чи усієї України на декілька років.
Ответить
3
4
Prideman (Lviv)
Чогось раніше сурок фанів ДК влаштовував, а тепер чомусь не влаштовує. Де ви були раніше? Де ви були тоді, коли він "динамівські серця" типу Хацкевича і Михайличенка (фізруків) робив тренерами команди? Чому ви тоді нічого не кричали? А тепер нарешті прийшов нормальний тренер, але вам і це не так. Луческу тренував раніше Шахтар і що? У людини 32 виграних трофея, може дати йому шанс попрацювати.хоч трохи нормально. Щоб хоча б глянути, що вийде? Маркевич теж тренував Металіст, а потім перейшов у Дніпро і довів його до фіналу ЛЄ. І що? І головне питання: ВИ СЕРЙОЗНО ВІРИТЕ, ЩО ОТЕ ВАШЕ СКАНДУВАННЯ "СУРКІС ХУ*ЛО ЩОСЬ ВИРІШИТЬ?
Ответить
5
4
Oлeкcин (Н.)
Конечно же скандирование кричалок поможет! Примерно так же, как и вернуть Крым...
Ответить
2
2
Oлeкcин (Н.)
А что так быстро сдриснули, полицая на горизонте увидели?
Ответить
4
3
oda1979 (Запорожье)
Настоящие мужички!!!! Команда услышав этот «заряд» встрепенулась и выдалв первую победу в сезоне!!!
Ответить
2
2
royalstas (Вінниця)
Ржав у весь голос коли почув заряд Суркіс ху**о))) Відразу ж захотілось до пацанів приєднатись!)
Ответить
7
7
GAAD (Бучач)
Коні, вони такі, ржуть собі і ржуть..
Ответить
3
1
avatar
Alex7Chapman (Кропивницький)
Абсолютно правильні слова кричали ультрас ДК - співпадають з нинішньою реальністю що ж, деякі просто не помічають реапьності, живучи у 2020 в Україні у "рожевих" окулярах ні війни, ні "ползучего" реваншизму, ні дядей-олігархів, виймаючих для клубу і вболівальних гривню з кишені а натомість кладучи в кишеню долар...
sticker
Ответить
5
11
KDK2020 (Киев)
Тьотя, а що ж ти не розщедрився своєю кровною гривнею? Досить вже пи"діти, га? Причому тут війна до Луческу? Й мову вчи краще, бо суржик у тебе "ползучий", не користайся яндекс-перекладачем, "вболівальний" ти наш. Футбол, дарагой таварісч, - це бізнес. Коли ти очолиш Динамо, так й бачу, як ти, пи"добол, вийматимеш долар, а кластимеш гривню.
Ответить
3
1
avatar
Барсоман (Клевань-Зоря)
Придурки тітухани проплачені
Ответить
12
6
ShtanGa (Славське)
Териконом пахне
Ответить
5
6
ShtanGa (Славське)
Дуческо до зими, п Сукріс без офшора нульовий
Ответить
3
8
batkomaxno555 (Никополь)
эй вы стадо придуркас уходите вон из киева мусор дорожний и не мешайте человеку работать!
Ответить
9
9
ShtanGa (Славське)
Сам такий
Ответить
7
8
avatar
Динамо-машина (Киев)
Ты гавно никопольское, не лезь в дела Киева, столице наср*ть на твоё мнение.
Ответить
3
8
yunguvnor (м. Чернігів)
О, прилетіло стадо лизунів породи "мусор". Ви опущені баклани, бєняботи. Працюйте за Роллтон, тєрпілам суджено терпіти.
Ответить
4
6
Alex.696 (Немирів)
От тебе ковбасить!)))
Ответить
2
3
GAAD (Бучач)
"Сильно" сказано. :)
Ответить
0
1
Unselfish (Белая Церковь )
УВ авторы, на хайпе далеко не выедешь... "Суркис - ганьба Динамо", это кричали ультрас, а не то, что вы написали в заголовке, бездари... А в это время Динамо выиграло 4:1 и по игре выглядели лучше Динамо Михи и Хаца. Мне увиденное понравилось. Надеюсь далее будет лучше.
Ответить
7
2
FC SD CLUB (Кривой Рог)
Стадо баранов!
Ответить
12
10
ShtanGa (Славське)
Сам баран
Ответить
6
9
yunguvnor (м. Чернігів)
Суркіси - ганьба футболу. Ненавиджу Кієв, але ультрі за акцію дякую. Український футбол не має бути бандитським. Час виносити цих сволочів на ножах. Дістали.
Ответить
6
17
Unselfish (Белая Церковь )
Ну то сиди в своём Чернигове и не воняй здесь. Сильно презик Десны свои состояния честно заработал. Залей хлебало бетоном и не вякай, чмо.
Ответить
12
8
yunguvnor (м. Чернігів)
Я нє-понімаю по-собачьєму, ґоворітє по-чєловєчєскі.
 
5
14
Гаринча (Киев)
Выноситель, штаны постирай))
Ответить
6
4
ShtanGa (Славське)
Правильна думка
Ответить
5
3
Unselfish (Белая Церковь )
Тобі, дауну, можу українською. Закрий хлєбало, сцуко обісране. Сиди в своєму Чернігові і не патякай, жертва аборту... Так для твоєї нікчемо відсталої подібності мозку буде зрозуміліше??? Свиня недорізана...
Ответить
4
4
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
Мозгов нет это только и остаётся как орать. Стадо
Ответить
13
8
yunguvnor (м. Чернігів)
Ти родом з Кіровоґрада, лошок, ти серйозно когось називаєш стадом?)
Ответить
6
12
ShtanGa (Славське)
Воно з жовтих вод
 
3
5
ВиктАн
А чем тебе Кировоградщина не угодила? Не позорь Чернигов)
 
8
2
avatar
ascent (Луксор)
Да наоборот же всё!
Ответить