ua en ru

"Шахтар" втретє поспіль став чемпіоном України

"Шахтар" втретє поспіль став чемпіоном України Фото: (twitter.com/fcshakhtar)

"Гірники" оформили статус за три тури до фінішу сезону

"Шахтар" в гостях мінімально здолав "Зорю" у матчі 29 туру української Прем'єр-ліги - 1:0. Автором єдиного гола став нападник Жуніор Мораес, який відзначився на 11 хвилині.

Ця перемога дозволила "гірникам" достроково виграти УПЛ. "Помаранчево-чорні" стали недосяжними для конкурентів у 29 турі з 32, і до кінця сезону можуть лише зміцнити свої показники.

Таким чином, на наступну гру в рамках 30 туру проти принципового суперника - київського "Динамо" - "Шахтар" вийде в статусі чемпіона. Поєдинок відбудеться 22 травня в Харкові (початок - о 19:30). У матчах чемпіонату, що залишилися, донецька команда зустрінеться з "Маріуполем" і "Львовом".

Підопічні Паулу Фонсека третій сезон поспіль оформили "золотий дубль", здобувши золоті медалі Прем'єр-ліги і національного Кубка.

Всього "гірники" в 12 раз у своїй історії виграли чемпіонат України.

Крім того, тепер "Шахтар" - найтитулованіший клуб в період незалежності України (34 трофеї).