ua en ru

Динамо - Ренн: онлайн трансляція (рахунок 3:1)

Динамо - Ренн: онлайн трансляція (рахунок 3:1) Фото: "Динамо" - "Ренн" (facebook.com/fcdynamoua)

РБК-Україна проведе трансляцію поєдинку 4 туру групового етапу Ліги Європи

Динамо - Ренн. Трансляція поєдинку почнеться на РБК-Україна о 19:55, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 1". "Динамо" зіграє з "Ренном" в 4 турі групового етапу Ліги Європи. Два тижні тому кияни обіграли французів на виїзді з рахунком 2:1 і тепер планують повторити переможний результат. Букмекери вважають "біло-синіх" фаворитом протистояння.

8 листопада 19:55
Київ, НСК "Олімпійський"

Матч завершено 3:1

90+3 хв. Усе! Свисток арбітра про закінчення матчу.

89 хв. ГОЛ. Жордан Сібачо після прострільної передачі влучив у ворота "Динамо". Французи відіграють один м'яч.

83 хв. Перша заміна у складі "Динамо": замість Че Че у гру вступив Сергій Сидорчук.

76 хв. Блискуча гра на виході з воріт від Бойка!

75 хв. Ще одна заміна у французів: Жерзіно Ньямсі вийшов замість Жеремі Желена.

72 хв. Заміна у складі "Ренна": замість Ісмаїла Сарра у гру вступив Жордан Сібачо.

72 хв. ГОООООЛ! А тепер Шапаренко точно пробив у дальній кут воріт "Ренна"!

70 хв. Шапаренко не потрапляє, пробиваючи в зовнішню сторону французької команди.

69 хв. ГОООООООООЛ! Зі стандарту забиває Віталій Миколенко!

67 хв. Бойко впіймав м'яч після удару від суперника.

60 хв. Не влучає Сідклей по порожніх воротах!!!

55 хв. Сілікі заробив "гірчичник"за недозволений прийом під час відбору м'яча у Шапаренка.

54 хв. Денис Бойко врятував ворота "Динамо" від пропущеного м'яча!!!

48 хв. Віталій Буяльський пробив повз ліву стійку воріт суперника.

46 хв. Другий тайм розпочався. Заміна у складі "Ренна": замість Амарі Траоре на поле вийшов Мбайє Ньянг.

45 хв. Команди пішли на перерву.

39 хв. Потужний удар від Віталія Миколенка, проте над воротами "Ренна" пролетів м'яч.

33 хв. Ще один шанс був у "Динамо", але з ударом Циганкова впорався голкіпер "Ренна".

31 мин. Еще одно предупреждение, теперь для Траоре, який грубо сыграл в центре поля против Шапаренко.

29 хв. Жерзіно Ньямсі отримав жовту картку.

28 хв. Фантастичний шанс мало "Динамо" після обрізки французів у центрі поля, але Шапаренко змарнував шанс.

25 хв. Бенсебаїні з дальної дистанції не влучає у ворота Бойка.

23 хв. Гостра передача Миколенко на Вербича, але хорвату забракло швидкості наздогнати м'яч.

20 хв. Бенсебаїні прострілював з лівого флангу - Бурда на місці.

19 хв. Кендзьора бив по воротах французької команди - голкіпер парирував удар.

18 хв. "Динамо" дуже надійні в захисті.

13 хв. ГОООООООООООЛ!!! "Біло-сині" виходять вперед! Вербич з ближнього кута направив м'яч у ворота головою!

10 хв. Перший удар за французами в бік воріт Бойка, Деніс-Вілл Поа пробив набагато вище.

7 хв. Циганков подав зі штрафного, проте на пас Віктора ніхто не відгукнувся.

2 хв. З атаки починає "Динамо" поєдинок.

1 хв. Лунає сигнал про початок матчу і "Ренн" починає з центру поля! Поїхали!

- Стартові склади:

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Че Че, Буяльський - Сідклей, Шапаренко, Циганков (к) - Вербіч
Запасні: Бущан, Сидорчук, Андрієвський, Морозюк, Шабанов, Супряга, Дуелунд

"Ренн": Коубек - Траоре, Да Сілва, Ньямсі, Бенсебаїні - Зеффан, Поа, Сілікі, Буріго - Сарр, Бен Арфа (к)
Запасні: Гертмона, Сібачо, Ньянг, Андре, Дель Кастільйо, Нуну, Желен

- "Ренн" вже розкатує м'яч на стадіоні.

- Суперники киян прибули на Олімпійський стадіон у Києві.

- Гравці "Динамо" вийдуть на поле у домашній формі білого кольору (голкіпер - в зеленому), а футболісти "Ренна" проведуть товариський матч в червоно-чорних кольорах (воротар - в жовтому).

- "Біло-сині" також потренувались перед грою.

- Напередодні матчу проти киян гравці французького клубу провели тренування на полі НСК "Олімпійський".

- Звертаємо увагу вболівальників, які мають намір відвідати матч у Києві, на режим роботи метрополітену. Перед початком гри з 18:55 до 19:55 станцію "Олімпійська" буде зачинено на вхід та вихід, "Палац спорту" - на вихід, "Площа Льва Толстого" - на вхід. На цей час поїзди слідуватимуть повз станцію "Олімпійська" без зупинки. Після закінчення футбольного матчу можливе обмеження для пасажирів на вхід до цих станцій.

Після драматичної перемоги у Франції кияни зіпсували собі настрій, поступившись на виїзді донецькому "Шахтарю" в чемпіонаті України і відставши від головного конкурента вже на вісім очок. Щоправда, смілива і яскрава гра команди Олександра Хацкевича заслужила багато компліментів.

Сьогодні підопічні Хацкевича планують повторити якісну гру з позитивним результатом. "Динамо" знову не допоможе основний центральний нападаючий Артем Бесєдін, а також дискваліфікований опорний півзахисник Володимир Шепелєв.

У "Ренна" також є кілька кадрових проблем. Напередодні команда вилетіла на гру у складі 20 футболістів без основного голкіпера команди Діалло, який травмувався в матчі проти "Реймса". Так само в лазареті "Ренна" знаходяться Мешер, Баал, Данзе і Гитан. Ці футболісти теж не зможуть зіграти проти "Динамо". А ось одного з лідерів команди - нападника Бен Арфа - можна буде побачити на грі.

Після трьох турів "Динамо" набрало п'ять очок і посідає друге місце в групі. У "Ренна" три бали і третя сходинка турнірної таблиці.