ua en ru

Динамо - АЗ: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів (рахунок 2:0)

Динамо - АЗ: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів (рахунок 2:0) Фото: "Динамо" - АЗ (twitter.com/AZAlkmaar)

Слідкуємо за дебютною грою Мірчі Луческу в єврокубках з киянами

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське "Динамо" зустрінеться з АЗ з Алкмаара. Трансляція розпочнеться на РБК-Україна о 20:00, а дивитися матч можна на телеканалі "2+2". На цій стадії боротьба за вихід до плей-оф раунд турніру буде складатися з однієї гри.

Матч завершено 2:0

90 + 5 хв. Все, пролунав фінальний свисток!

86 хв. ГООООООООЛ "Динамо" забиває другий. Кендзьора навісив із правого флангу, голкіпер дістав м'яча, але не зміг вибити, а Шапаренко головою пробив фактично по порожніх воротах.

84 хв. Пішли моменти, пішли можливості забити!

83 хв. Ще один аналогічний момент у де Пени.

82 хв. Хороша атака де Пени з лінії штрафного майданчика, який вирішив не віддавати передачу, пробив, але голкіпер накрив м'яча.

79 хв. Ще заміна у "Динамо". На поле замість Буяльського вийшов Андрієвський. І відразу ж заміну проводить АЗ - Сугавара на Рона Влаара.

67 хв. Дрейф зі свіжими силами пробив головою - вище воріт.

66 хв. Друга заміна від АЗ. Мідтше знятий з гри - Дрейф замість нього.

60 хв. Який момент!!! Супряга прийняв м'яч, увійшов до штрафної і обіграв захисника, але пробив прямо у воротаря. Трішки поспішив нападник у цьому епізоді.

58 хв. Заміна в АЗ. Ідрісса вийшов замість Гудмундссона.

55 хв. Тотальний контроль зараз від АЗ, але "Динамо" не дає супернику просуватися вперед.

49 хв. "Динамо" забиває такий важливий гол у цьому поєдинку! Буяльський перехопив м'яча на чужій половині поля та віддав передачу на Родрігеса, який пробив над воротарем.

48 хв. Динамівці дали можливість супернику пробивати! Стенгс зарядив з-за меж штрафного майданчика - зовсім поруч м'яч зі стійкою.

46 хв. Розпочався другий тайм!

Насправді можна було передбачувати, що АЗ буде більше контролювати м'яч і більше атакувати. Хоч "Динамо" мало більше ігрової практики у цьому сезоні, але алкмарці мають краще злагоджений основний склад. Тоді як у киян багато гравців вибули через травми, саме тому команда розбалансована.

45 хв. Йдемо на перерву за рахунку 0:0.

45 хв. Чудова була можливість! "Динамо" пробиває по воротах. Потужний удар Буяльського зі штрафної взяв на себе Влар.

41 хв. Алкмарці провели кілька хороших атак, на щастя, безрезультатно.

33 хв. Нарешті перший "гірчичник" для АЗ. Стенгс б'є по нозі Караваєва й отримує попередження.

28 хв. Знову Боаду вривається у штрафну "Динамо", але Кендзьора зупинив суперника.

26 хв. Боаду забиває "Динамо", але арбітр не зарахував! Гудмундсон робив передачу вже після того, як м'яч вийшов за лицьову.

24 хв. Рано ще критикувати гру "Динамо", адже обидві команди не ризикують.

21 хв. Фолять гравці АЗ, але арбітр, таке відчуття, що не хоче попереджати гостей.

20 хв. На емоціях грають команди. Більше нервів у грі ніж самої гри.

19 хв. Ще одне попередження для киян! Родрігеш наступив на ногу Вейндалу.

15 хв. Перша жовта в матчі. Не встиг трішки Буяльський до м'яча і влетів у Влара.

10 хв. Поки у "Динамо" вихід в атаку не дуже виходить.

7 хв. Без моментів у нас, команди грають дуже обережно.

3 хв. З перших хвилин гості тримають м'яч під своїм контролем - щоправда, на власній половині поля.

1 хв. Матч розпочався!

19:50 Команди вже розминаються і зовсім скоро вони вийдуть на поле.

19:30 Нагадаємо, що дана стадія складається з одного матчу, яка відбудеться у Києві на НСК "Олімпійський" без глядачів на трибунах. Сподіваємося, що рідні стіни допоможуть "біло-синім".

19:20 Вашій увазі стартові склади на матч.

"Динамо": Бущан, Караваєв, Миколенко, Забарний, Кендзьора, Шапаренко, Сидорчук, Буяльський, де Пена, Родрігеш, Супряга
Запасні: Бойко, Вербич, Шепелев, Соль, Ледньов, Андрієвський, Сирота

АЗ: Бізот, Вейндал, Влар, Копмейнерс, Свенссон, Мідтше, де Віт, Класі, Гудмундссон, Боада, Стенгс
Запасні: Верхюлст, Хацідьякос, Ідріссі, Дрейф, Летсхерт, Рейндерс, Сугавара

19:05 Кияни зіграють в домашній білій формі (воротар - в сірому), гості вийдуть на поле в червоній екіпіровці (голкіпер - в салатовий).

19:00 Отож розпочинаймо!