ЧС з біатлону: Жаклен виграв гонку переслідування, Прима - восьмий

iSport.ua,  14 лютого 2021, 14:52
0
205

У Поклюці відбулася четверта гонка чемпіонату світу.

У неділю, 14 лютого, в рамках чемпіонату світу відбулася гонка переслідування у чоловіків.

Перемогу здобув представник Франції Емільєн Жаклен. Біатлоніст за підсумками спринту стартував третім, але ідеально відпрацював на всіх вогневих рубежах, що дозволило йому ще з самого початку захопити лідерство і не підпустити до себе суперників.

Ця перемога дозволила Жаклену захистити титул чемпіона світу, оскільки в минулому році він також виграв гонку-переслідування на ЧС.

Друге місце дісталося шведу Себастьяну Самуельссону. Точна стрільба дозволила спортсмену відіграти за ходом гонки шість позицій щодо стартового номера, а на фінішному колі він зумів у контактній боротьбі впоратися з норвежцем Йоханнесом Бе.

Бе-молодший, в результаті, став третім. І він єдиний біатлоніст на подіумі, який допустив цілих 2 промахи на вогневих рубежах, і навіть це не завадило йому взяти бронзову нагороду.

Найкращим з українців став Артем Прима, який учинив дивовижний ривок. Прима вийшов на старт під 20-м номером з відставанням від лідера 1 хвилина 2 секунди.

За ходом гонки він допустив 3 промахи, але чиста стрільба на заключному рубежі дозволила йому фінішувати восьмим, обійшовши на заключному колі австрійця Симона Едера. Таким чином, Прима відіграв цілих 12 позицій.

Хорошу гонку провів і Богдан Цимбал - маючи 30-й стартовий номер він лише один раз помилився на стрільбі і прийшов до фінішу 18-м.

А ось у капітана збірної України Дмитра Підручного гонка не задалася. Він стартував всього в трьох секундах від Прими, але вже на першому рубежі не зміг закрити 2 мішені, що відкинуло його назад.

Після четвертого рубежу в пасиві Підручного було вже 6 промахів, і він йшов на дистанцію 29-м, але на заключному колі відіграв одну позицію, прийшовши до фінішу 28-м.