Віта Семеренко - у топ-10 у спринті на чемпіонаті Європи

iSport.ua,  29 січня 2021, 13:05
0
113

Українські біатлоністки залишилися без медалей у спринтерській гонці ЧЄ.

Жіночим спринтом продовжився чемпіонат Європи з біатлону, який проходить у польському Душники-Здруй.

Кращою з українок стала Віта Семеренко, якій один промах завадив завоювати місце на подіумі. Як часто це трапляється з сестрами Семеренко, "підвів" останній постріл на стійці. Швидкість Семеренко була кращою в нашій команді, але цього вистачило лише для 10-го підсумкового результату.

Ще дві наші біатлоністки, які могли б претендувати на високе місце - Анастасія Меркушина та Катерина Бех, також промахнулися по разу, але швидкістю вони були гірші за Семеренко, тому Меркушина стала 22-ю, а Бех - 29-ю.

Ірина Петренко (Варвинець) єдиною в нашій команді впоралася на рубежах без промахів і після першої стрільби мала навіть третій час, але через коротку передсезонну підготовку, її не вистачило на всю гонку, тому вона фінішувала на 14-й позиції.

Чемпіонкою Європи в спринті стала Байба Бендика, яка принесла Латвії вже друге золото чемпіонату і перше особисте в офіційних міжнародних стартах. Не завадив Бендик виграти навіть промах на стійці.

Друге місце у норвежки Каролін Ердаль, а бронза у росіянки Анастасії Шевченко.