Біатлон: Екхофф виграла гонку переслідування в Оберхофі, Джима в топ-15

iSport.ua,  9 січня 2021, 14:35
0
108

Норвезькі біатлоністки оформили переможний дубль, а трійку найкращих замкнула представниця Австрії.

Сьогодні, 9 січня, в німецькому Оберхофі відбулася жіноча гонка переслідування в рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону.

Переможницею гонки стала норвежка Тіріль Екгофф, яка незважаючи на два промахи, змогла зберегти перше стартове місце, вигравши з мінімальною перевагою в 0,5 секунд над своєю співвітчизницею Мартою Ульсбю-Ройселанн, відстрілялися на нуль. Трійку найкращих замкнула представниця Австрії Ліза Тереза ​​Хаузер, яка програла Екхофф 43 секунди з одним промахом на останньому рубежі.

Найкраща з українок - Юлія Джима, змогла фінішувати лише на 14-й позиції після старту з 11-го місця. Юлія трималася міцно за топ-10 після перших двох рубежів, але потім стрільба підвела і три промахи опустили її на 14-й рядок.