Біатлон: Норвежці зайняли весь подіум, Прима - найкращий з українців у спринті в Оберхофі

iSport.ua,  8 січня 2021, 16:41
0
428

Перемогу в гонці здобув лідер загального заліку Кубка світу Йоханнес Бе.

В Оберхофі (Німеччина) відбулася спринтерська гонка у чоловіків у рамках першого змагального дня п'ятого етапу Кубка світу.

Ця гонка стала вельми вдалою для збірної Норвегії - представники цієї команди зайняли весь подіум, а ще один спортсмен став п'ятим.

Перемогу здобув лідер загального заліку Кубка світу Йоханнес Бе, який навіть з одним промахом зумів перевершити свого брата Тар'єя, який став другим з 0 на рубежах, на 10,8 секунди.

Бронза дісталася Стурле Легрейду, який дуже потужно виступає в нинішньому сезоні. Чиста стрільба і хороша швидкість дозволили йому бути на подіумі з відставанням від Йоханнеса в 21,6 секунди.

Найкращим серед українців виявився Артем Прима - з одним промахом він став 30-м, маючи відставання від переможця 1 хвилину 47,6 секунди.

Капітан збірної України Дмитро Підручний допустив цілих чотири промахи, але навіть з таким результатом зумів кваліфікуватися в гонку переслідування, зайнявши 53-е місце.

Решта українців не змогли потрапити в топ-60, а значить не виступлять в пасьюті. Артем Тищенко з одним промахом зайняв 69-е місце, а Руслан Ткаленко з двома неточними пострілами виявився 73-м. Найгірший результат у Тараса Лесюка - 3 промахи і підсумкове 86-е місце.