Мотор здобув п'яту поспіль перемогу в Лізі чемпіонів

iSport.ua,  18 грудня 2020, 00:51
0
367
Мотор здобув п яту поспіль перемогу в Лізі чемпіонів

Запорізький Мотор на своєму майданчику у восьмому матчі групового етапу гандбольної Ліги чемпіонів обіграв Загреб.

У першому таймі запорізька команда виграла з перевагою в чотири м'ячі, але дозволила гостям зрівняти рахунок - команди пішли на перерву з рахунком 13:13.

На початку другого тайму гості і зовсім могли вийти вперед, але гравці Мотора зібралися і повернули свою перевагу, вигравши матч з рахунком 29:25.

Отож, Мотор здобув п'яту перемогу поспіль в Лізі чемпіонів і набрав 10 очок, що дозволило йому піднятися на четверте місце в групі В.

Наступний матч для команди Гінтараса Савукінаса пройде 20 грудня. Поєдинок проти Нанта пройде також в Запоріжжі.