Німеччина і Швейцарія в результативному матчі зіграли внічию

iSport.ua,  13 жовтня 2020, 23:51
0
270

Команди не змогли визначити переможця в матчі Ліги націй.

У матчі четвертого туру Ліги націй збірна Німеччини зіграла внічию зі Швейцарією. Команди провели вельми результативний поєдинок, забивши шість голів на двох.

Рахунок у цій зустрічі відкрили гості - вже на 5-й хвилині Гавранович вразив ворота суперника, а через 20 хвилин Фройлер подвоїв перевагу своєї команди. Однак один м'яч "німецька машина" відіграла вельми швидко - на 28-й хвилині Тімо Вернер скоротив відставання.

У другому таймі команди влаштували справжню бійню, намагаючись вирвати перемогу - спочатку Хаверц зробив рахунок на табло 2:2. Потім Гавранович знову вивів швейцарців уперед, але зовсім недовго гості змогли порадіти - Гнабрі відновив паритет.

Останні 30 хвилин німці і швейцарці атакували ворота один одного, але більше ніхто так і не зумів забити. Таким чином, зустріч завершилася внічию, а, з огляду на перемогу України над Іспанією, друге місце Німеччини в групі елітного дивізіону тепер під ударом, адже вони утримали його лише за рахунок перемоги над Україною в попередньому турі.

У п'ятому турі Ліги націй німці зіграють із "жовто-синіми", а збірна Швейцарії на своєму полі прийме іспанців.

Німеччина - Швейцарія 3:3
Голи: Вернер, 28, Хаверц, 55, Гнабрі, 60 - Гавранович, 5, 57, Фройлер, 26.

Німеччина: Ноєр - Клостерманн, Гинтер (Джан, 77), Рюдігер, Госенс ​​(Хальстенберг, 57) - Кіммі, Кроос - Горецька - Гнабрі, Хаверц (Дракслер, 77), Вернер.

Швейцарія: Зоммер - Відмер, Ельведі, Шер, Родрігес, Цубер (Фернандес, 66) - Шакірі (Соу, 66), Джака, Фройлер (Беніто, 85) - Гавранович (Мехмеді, 75), Сеферович (Іттен, 85).

Попередження: Госенс, Рюдігер - Шер, Гавранович, Джака.

Вилучення: Шер, 90+4 (повторне попередження).