Медведєв і Тім розіграють путівку у фінал US Open

iSport.ua,  10 вересня 2020, 06:50
0
186

Росіянин Медведєв на шляху до півфіналу не програв жодного сету.

У чоловічій сітці на Відкритому чемпіонаті США з тенісу стала відома друга пара півфіналістів.

Російське протистояння в чвертьфіналі між Данилом Медведєвим і Андрієм Рубльовим завершилося перемогою першого в трьох сетах - 7:6 (6), 6:3, 7:6 (5).

Тенісисти провели на корті 2 годин 27 хвилин. При майже рівному матчі вирішальною стала гра Медведєва на тай-брейках, адже за матч у нього був всього один брейк-поїнт, який він і реалізував у другому сеті, а ось у Рубльова за матч так і не було шансів взяти подачу суперника.

Медведєв другий рік поспіль вийшов у півфінал US Open. За п'ять матчів на цьому турнірі він не програв жодного сету.

У півфіналі Медведєв виграє з австрійським тенісистом Домініком Тімом, котрий займає 3-е місце в рейтингу ATP. Тім в чвертьфіналі впевнено обіграв австралійця Алекса де Мінора 6:1, 6:2, 6:4. Тривалість зустрічі становила 2 години 5 хвилин.

Домінік 11 разів подав навиліт, здійснив 3 подвійні помилки і реалізував 7 брейк-поїнтів з 13.

Другу путівку до фіналу розіграють Каррено-Буста і Звєрєв.