Хемілтон без шансів для суперників виграв кваліфікацію Гран-прі Бельгії

iSport.ua,  29 серпня 2020, 17:35
0
162

Обидва пілоти Феррарі провалилися, не зумівши потрапити у фінальний сегмент кваліфікації.

Лідер сезону Формули-1 пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Бельгії Формули-1.

Хемілтон завоював п'ятий поул у сезоні і 93-й в кар'єрі, встановивши новий абсолютний рекорд траси - 1: 41.252.

Друге місце в кваліфікації зайняв його напарник Валттері Боттас, поступившись півсекунди. Гонщики Мерседес вп'яте за сезон займуть весь перший ряд стартового поля.

З другого ряду стартують Ферстаппен і Ріккардо, з третього - Елбон і Вікон.

Відзначимо провал пілотів Феррарі. Шарль Леклер і Себастьян Феттель з великими труднощами вийшли до другої частини кваліфікації і в підсумку посіли 13-е і 14-е місця.

Гонка Гран-прі Бельгії відбудеться в неділю, 30 серпня. На нашому сайті буде онлайн-трансляція, яка розпочнеться о 16:00.

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.