Ворскла обіграла Десну і пройшла в півфінал Кубка України

iSport.ua,  12 березня 2020, 20:58
0
88

Полтавчани несподівано обіграли господарів - чернігівську Десну, завдяки 11-метровому, який реалізував Денис Васін.

В рамках 1/4 фіналу Кубка України полтавська Ворскла обіграла чернігівську Десну (0:1).

Обидві команди в першому таймі мали по кілька хороших моментів для того, щоб відкрити рахунок. Однак кіпери Євген Паст та Дмитро Резник грали досить надійно.

Але вже на 64-й хвилині гри суддя призначив 11-метровий у ворота господарів поля, який реалізував Денис Васін і вивів свою команду в півфінал турніру.

Десна - Ворскла 0:1

Гол: Васін, 65 (пен.).

Десна: Паст - Конопля, Тамм, Гітченко, Д. Фаворов - Єрмаков, Арвеладзе (Будковський, 86) - Картушов, Тотовіцький, Кузик (Калитвинцев, 66) - Хльобас (Філіппов, 66).

Ворскла: Резник - Пердута, Чеснаков (Баєнко, 46), Ндіайе, Якубу - Скляр, Пуцлін - Васін (Кравчук, 70), Луїзао, Кане - Кулач (Степанюк, 46).

Попередження: Кузик, Тамм, Єрмаков, Скляр - Кані, Васін, Луїзао, Якубу, Баєнко

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.