Верняєв взяв срібло на етапі Кубка світу в США з багатоборства

iSport.ua,  8 березня 2020, 09:35
0
109

Олег Верняєв поступився американському супернику Сему Мікулаку.

Український гімнаст Олег Верняєв завоював срібну нагороду першого етапу Кубка світу з багатоборства, який проходив у Мілуокі (США).

Перше місце, за результатами змагань, здобув американець Сем Мікулак, набравши в сумі 85,332 очка. Трохи менше вдалося зібрати у свою скарбничку українцеві - 83,064. А на третьому місці опинився Джеймс Голл з Великобританії з 82,999 бала.

t.me/UkrainianGymnastics

Першою була вправа на коні, де наш олімпійський чемпіон показав результат 14,533 бала.

На кільцях українець заробив 14,133 бала.

Опорний стрибок вийшов у Верняева доволі успішним, за що він отримав 14,800 бала. Після цього українець почав відриватися від своїх суперників.

Несподіваним став виступ нашого спортсмена на паралельних брусах, де його спіткало падіння, у результаті чого він втратив очки і наблизив до себе американця Мікулака.

На перекладині Верняєв заробив 12,866 бала і опустився на проміжне третє місце.

Останнім випробуванням для українця стали вільні вправи, де його знову спіткало падіння. Утім, британський суперник Голл також припустився помилки, що дозволило зайняти Верняєву друге місце і взяти срібло.

На змаганнях також представляла Україну і Діана Варинська. Спортсменка зайняла 10-те місце з результатом 50,433 бала.