iSport.ua,  1 березня 2020, 12:16
0
204

Чемпіоном Європи став білорус Сергій Бочарніков.

У білоруських Раубічах пройшла заключна гонка чоловічої програми чемпіонату Європи з біатлону - гонка переслідування.

З двох українців, які забезпечили собі право стартувати в гонці, на старт вийшов лише Сергій Семенов під 22-м номером, тоді як Руслан Ткаленко, який фінішував 33-м у спринті, не вийшов на дистанцію.

Семенов почав гонку непогано і після першого рубежу, який він пройшов без промахів, навіть піднявся на 16-е місце, але на рубежах, що залишилися, українець допустив п'ять промахів і в підсумку фінішував 18-м з відставанням 2:18 хвилин від лідера.

Виграв гонку білорус Сергій Бочарніков, який стартував під п'ятим номером. Пройшовши три стрільби чисто, він перед останнім рубежем вигравав у найближчих конкурентів хвилину і навіть два промахи стоячи не завадили йому першим перетнути лінію фінішу. Решта два місця на п'єдесталі зайняли норвежці Лагрейд і Баккен.

Чемпіонат Європи з біатлону завершиться жіночою гонкою переслідування.