Українські гімнасти виграли чотири золота на етапі Кубка світу

iSport.ua,  24 листопада 2019, 19:11
0
148
Олег Верняєв узяв золото на паралельних брусах

Українські спортивні гімнасти виграли чотири медалі у другий день етапу Кубка світу, який проходить у Котбусі (Німеччина).

Ігор Радівілов завоював золоту медаль в опорному стрибку, показавши результат 14.849 бала.

Анастасія Бачинська і Діана Варинська виступали у вправах на колоді, де перша посіла п'яте місце, а друга забезпечила собі срібло з результатом 13,533 бала.

На паралельних брусах Україну представили Ігор Пахнюк і Олег Верняєв. Пахнюк не зміг боротися за п'єдестал, зате олімпійський чемпіон тут взяв золото. Верняєв показав однаковий результат з китайцем Ао Ю (15.400), але українець отримав кращу оцінку за виконання і піднявся на перше місце.

Фінальною медаллю стало золото Анастасії Бачинської на килимі, де Ангеліна Радівілова не змогла показати високий результат.

Нагадаємо, що днем ​​раніше у вправах на коні Олег Верняєв узяв бронзову медаль.

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.