0
195
Ілля Марченко

У фіналі челленджера українець обіграв представника Німеччини Янніка Мадена.

Український тенісист Ілля Марченко отримав перемогу в фіналі челленджера ATP в Нур-Султана (Казахстан). У вирішальному матчі турніру наш спортсмен обіграв німця Янніка Мадена в трьох сетах.

Поєдинок тривав 2 години 10 хвилин і завершився з рахунком 4:6, 6:4, 6:3. За цей час українець зробив 7 ейсів і 7 подвійних помилок.

У першому сеті перемогу святкував Маден, проте вже в другій партії Марченко зумів переломити хід усього поєдинку. А в третьому відрізку матчу Ілля дотиснув суперника.

Таким чином, Ілля завоював свій сьомий титул на челленджер АТР в професійній кар'єрі.

Також ознайомтеся з оновленим рейтингом ATP.