Збірна України з пляжного футболу перемогла Швейцарію

iSport.ua,  5 липня 2019, 20:00
0
225
Українці здобули перемогу у шверцарців / Фото НОК України

Збірна України з пляжного футболу обіграла Швейцарію в першому матчі першого етапу кваліфікації Євроліги 2019 року, який стартував в португальському місті Назаре.

Україна провалила початок гри. Вже до другої хвилини рахунок був 3:0 на користь швейцарської команди, але ще в першому періоді українці відіграли два м'ячі, а в третьому періоді українська команда вийшла вперед 4:3.

Після цього Швейцарія відправила в українські ворота ще два м'ячі, знову вийшовши вперед, але кінцівка зустрічі повністю залишилася за українською командою - підсумковий рахунок 7:5 на користь "синьо-жовтих".

У суботу, 6 червня, українці зіграють з господарями відбіркового етапу - збірною Португалії. Матч розпочнеться о 21:30 за київським часом.