Бразилія обіграла Аргентину і стала першим фіналістом Копа Америка

0
414
Гравці збірної Бразилії

Аргентинці, володіючи ігровою перевагою, не змогли протистояти Бразилії.

У півфінальному матчі Копа Америка-2019 Збірна Бразилії обіграла Аргентину (2:0) і стала першим фіналістом змагань.

Уже на 19-й хвилині зустрічі форвард Габріель Жезус вивів бразильців вперед. Він першим дотиком замкнув передачу в штрафну з правого флангу.

Аргентинці намагалися відповідати своїми моментами. Однак, господарів неодноразово виручала штанга і майстерність Аліссона.

На 71-й хвилині всі мрії Лео Мессі про Копа Америка були перекреслені. Той же Жезус вміло пройшов двох захисників і викотив передачу на Фірміно. Нападнику залишалося переправити м'яч в порожні ворота.

У Фіналі бразильцям доведеться битися проти переможця пари Перу - Чилі.

Бразилія - ​​Аргентина - 2:0