Цуренко розпочала трав'яний сезон з перемоги над Крістиною Плішковою

0
60
Цуренко розпочала трав яний сезон з перемоги над Крістиною Плішковою
Леся Цуренко

Цуренко вийшла до другого кола турніру в одиночному розряді, що відбувається в Гертогенбосі.

Українська тенісистка Леся Цуренко з перемоги стартувала на трав'яному турнірі в голландському Гертогенбосі. У першому колі українка здобула впевнену перемогу у двох сетах над Крістиною Плішковою з Чехії - 6:4, 6:4.

Матч тривав 1 годину і 18 хвилин. У першій партії Цуренко оформила один брейк, при цьому суперниця не заробила жодного брейкпоїнта. У другому сеті Цуренко лідирувала з брейком 3:1. Плішкова рахунок зрівняла, після чого послідувало ще три брейки. Леся вийшла вперед 5:4 і довела матч до перемоги на своїй подачі.

У наступному раунді Цуренко зіграє проти Кірстен Фліпкенс або Александри Крунич.